Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење! Ослабете 7-10 кг за 21 ден и бидете најдобрата верзија од себе ова лето

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 12298 ден.
  • Попуст 98%
  • Заштедуваш 12099 ден.
 • Преостанато време
 • 9 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  22.05.2024  до  31.08.2024 

Што добивате со оваа програма

2 часа видеa

Пристап на мобилен, таблет или компјутер

Животен пристап

Акредитиран сертификат за завршување

Програмата е комплетно online

Можете било кога да ја започнете во време кое Вам најмногу Ви одговара.

По упишување во програмата купонот студентите треба да го испратат на е-маилот-infoinstitutrs@gmail.com 

По испраќањето на купонот во рок од 48 часа ќе Ви бидат доставени  инструкции  за активација на програмата.

Што вклучува програмата:

 21-дневен предизвик /рецепти

1 ДЕН Појадок

 1 ДЕН Ручек

 1 ДЕН Вечера

 2 ДЕН Појадок

 2 ДЕН Ручек

 2 ДЕН Вечера

 3 ДЕН Појадок

 3 ДЕН Ручек

 3 ДЕН Вечера

 4 ДЕН Појадок

4 ДЕН Ручек

 4 ДЕН Вечера

 5 ДЕН Појадок

 5 ДЕН Ручек

 5 ДЕН Вечера

 6 ДЕН Појадок

 6 ДЕН Ручек

 6 ДЕН Вечера

7 ДЕН Појадок

 7 ДЕН Ручек

 7 ДЕН Вечера

 8 ДЕН Појадок

 8 ДЕН Ручек

 8 ДЕН Вечера

 9 ДЕН Појадок

 9 ДЕН Ручек

 9 ДЕН Вечера

10 ДЕН Појадок

 10 ДЕН Ручек

 10 ДЕН Вечера

 11 ДЕН Појадок

 11 ДЕН Ручек

 11 ДЕН Вечера

 12 ДЕН Појадок

 12 ДЕН Ручек

 12 ДЕН Вечера

 13 ДЕН Појадок

 13 ДЕН Ручек

 13 ДЕН Вечера

 14 ДЕН Појадок

 14 ДЕН Ручек

 14 ДЕН Вечера

 15 ДЕН Појадок

 15 ДЕН Ручек

 15 ДЕН Вечера

 16 ДЕН Појадок

 16 ДЕН Ручек

 16 ДЕН Вечера

 17 ДЕН Појадок

 17  ДЕН Ручек

 17  ДЕН Вечера

 18 ДЕН Појадок

 18 ДЕН Ручек

 18 ДЕН Вечера

 19 ДЕН Појадок

 19  ДЕН Ручек

 19 ДЕН Вечера

 20 ДЕН Појадок

 20 ДЕН Ручек

 20 ДЕН Вечера

 21 ДЕН Појадок

 21 ДЕН Ручек

 21 ДЕН Вечера

Придобивки од програмата

Слабеење 7-10 кг за време на програмата

Во иднина ќе можат да ја регулираат својата тежина

За кого е наменета оваа програма:

За оние кои сакаат да ослабат и да ја регулираат својата тежина без диета со правилна исхрана

За оние кои сакаат здрав и поинаков начин на живот

За оние кои сакаат да подучуваат други за здрав начин на исхрана

Барања и услови

Подготвеност за слабеење на здрав начин

 Оваа програма е акредитирана од меѓународниот орган и авторитет за акредитација IAOTH-Меѓународната асоцијација на терапевти. Програмата е на англиски јазик.

На крајот има задача за оние кои сакаат да обезбедат меѓународна диплома-сертификат. По завршувањето на задачата сертификатот ќе биде достапен во IMG или PDF формат  по цена од 1.545 денари или 25 евра кој ќе биде испратен по е-маил, или оригинал кој ќе се испрати преку пошта по цена од 2.163 денари или 35 евра.

УЛ.ДАМЕ ГРУЕВ БР. 7-3/7 1000 СКОПЈЕ

КОН.ТЕЛ.078 821 822

Е-МАИЛ-  infoinstitutrs@gmail.com

https://institutrs.onlineweb.shop/Денешната технологија игра огромна улога во областа на образованието. Ова

беше незамисливо пред неколку години.

Со почетокот на пандемијата на корона, десетици факултети веќе започнаа

целосно онлајн учење и веќе го практикуваат сега благодарение на денешната

технологија што овозможи да се следи образованието од дома од каде било во

светот. Во секој сегмент од образованието кога станува збор за професионален

развој, наставата и учењето се одвиваат целосно онлајн. Така, курсевите на

ИНСТИТУТ РС се целосно онлајн. Тоа значи дека за современите мажи и жени

кои денес имаат премногу обврски, овие курсеви можат да им овозможат

професионален развој во времето што ќе го одредат за учење, без ограничувања

на одредени строги датуми за квалификација. Тие ќе одлучат кога и во кое време

ќе го започнат и завршат курсот според нивните потреби, а воедно ќе ја добијат

квалификацијата за професионален развој што ќе им овозможи да напредуваат и

да успеат во работата на повисоко ниво. Тоа ќе им овозможи да вршат

дополнителна работа што сакаат да ја работат и исто така да заработат од тоа.

Образованието што ќе го добијат преку ИНСТИТУТ РС е образование што не

можат да го добијат никаде на друго место. Курсевите се специфични за одредени

вештини кои не се и не можат да се научат во традиционалното образование. Тие

се исто така по многу прифатлива цена.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 13 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 13 ч.