98% попуст или 299 ден. за Online курс за Weight Loss and Metabolism Training

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 299 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 12960 ден.
    • Попуст 98%
    • Заштедуваш 12661 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.12.2021  до  31.03.2024 

Добивате:
• Online курс за Weight Loss and Metabolism Training
• Неограничен доживотен пристап
• Учење на далечина предводена од инструктор
• Обучете се од индустриски експерти
• Систем за студентска поддршка 24/7
• Учете со свое темпо и слободно време
• Ефективна обука, напишана и дизајнирана од сертифицирани професионалци
Појаснување:
• Совладете ги вештините што ви се потребни за да ја поттикнете вашата кариера напред за Weight Loss and Metabolism Training
• Овој сеопфатен курс е дизајниран да ви помогне да ги достигнете вашите професионални цели
• По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот. 
• Студентите треба само да го пополнат и достават формуларот и нашиот тим за грижа ќе им ги испрати кодовите во рок од 24 часа
 Добиениот ваучер го препраќате на e-mail: admin@kupinapopust.mk и во рок од 48 часа ќе ги добиете кодовите за активација.
 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето " Voucher Code"
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.


UK: 1 Guildford Street, Birmingham, B19 2HN, UK
USA: 80 Broad Street. Manhattan, New York 10004, USA
Facebook

WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот!


StudyPlex - е компанија фокусирана на обезбедување низа можности за учење и развој, за забава и едукација на нашата база на ученици преку употреба на модерна технологија за учење. 
Ние работиме со голем број инструктори кои имаат сериозна страст да го испорачаат своето искуство во индустријата и да обезбедат непроценливи можности за обука. Нашата цел е едноставна – да обезбедиме материјали за обука со одличен квалитет, претставени на најинтересен и најинформативен можен начин. Ова, сметаме, е патот до обезбедување на вистинско знаење кое потоа може практично да се примени во реалниот свет. 
Нашите курсеви се дизајнирани од висококвалификувани професионалци за да направат чекор подалеку од мувливата, досадна слика на учењето и наместо тоа да ја заменат со нешто навистина пријатно и забавно. Нашите курсеви остануваат акредитирани од релевантни национални и меѓународни тела, сепак, за да се осигураме дека ќе добиете сертификат со кој можете да се гордеете.
Едвај чекаме да научиме малку повеќе за вас и што сакате да постигнете. Потоа ќе можеме да ја искористиме нашата страст, вештини, искуство и ентузијазам за да ви помогнеме и водиме низ вистински продуктивен процес на учење.

Првото нешто што треба да се знае за Study Plex е дека сите во нашиот тим навистина веруваат во она што го правиме. Ние не веруваме во пристапот „се разбира по бројки“ за онлајн учење и сметаме дека вистинскиот ангажман е многу повреден. Наша цел е да ја комбинираме најсовремената технологија за е-учење со директна содржина развиена од професионалци во индустријата. Нашата стапка на пропусти од 98% го оправдува нашето верување, чувствуваме. Како такви, ако сакате само да научите нова вештина или да формирате база на знаење што ќе ви овозможи да направите чекор во кариерата од вашите соништа, Study Plex е местото каде што треба да бидете. Нашите курсеви се дизајнирани да ве опремат со основните вештини и ингеренциите за да ги покажете вашите нови вештини и да додадете дополнителна вредност на вашето CV. Кој рече дека учењето треба да биде досадно? Во Study Plex, ќе откриете дека процесот на учење е ангажиран и извонреден во еднаква мерка. Обезбедуваме широк спектар на курсеви погодни за сите нивоа на вештини и потекла. Без разлика дали сакате да ги унапредите вашите можности за кариера, да научите нова вештина или да ги проширите вашите образовни хоризонти, ќе го најдете вашиот совршен курс во Study Plex. Можете да ги земете и да ги спуштите во зависност од вашите временски ограничувања. Нашите курсеви се достапни и на повеќе уреди, за да ви понудат максимална можна погодност.

Учењето е основа на сè што правиме овде во Study Plex. Ние навистина веруваме во важноста да се понудат навистина корисни можности за учење и обука, обезбедени од вистински индустриски експерти. Нашите курсеви се дизајнирани за беспрекорно да ја спојат интеракцијата, квалитетната содржина и придобивките од технолошкиот напредок, сето тоа за да обезбеди применливо искуство за учење во реалниот свет. Ние ги разложуваме нашите курсеви на модули со големина на залак, чија цел е да им овозможи на учениците лесно да ги сфатат концептите со свое темпо. Овој метод на обука е докажан пат до успех за учениците од сите видови. Нашите курсеви се дизајнирани да се интегрираат во вашиот зафатен животен стил, овозможувајќи ви да учите каде било на кој било уред.

Нашата мисија е да ги поддржиме аспирациите на нашите студенти преку обезбедување на приспособено искуство за учење и признати ингеренции од индустријата. Сакаме да инспирираме повеќе ученици секој ден со доставување ангажирани и иновативни курсеви низ различен опсег на теми. Нашата амбиција е да бидеме број еден давател на онлајн учење, нудејќи вредни и доверливи сертификати.

Создавање исполнета, забавна средина за учење без стрес, достапна за сите ученици. Сакаме да обезбедиме искуство кое е лесно за корисниците на учениците од сите потекла. Сакаме да обезбедиме еднакви можности за сите студенти, нудејќи меѓународно признати сертификати и сеопфатна услуга за поддршка.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Хиџама третман за грб - 35%
La Vita-Em
Хиџама третман за грб
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Powder Brows во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - 42%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Powder Brows во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Освежителен третман за лице со RENERGIQUE'S професионална француска колекција - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Освежителен третман за лице со RENERGIQUE'S професионална францус...
Уште 3 дена и 14 ч.
 
3 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center - 28%
Metamorphosis Aesthetic Center
3 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
1 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center - 21%
Metamorphosis Aesthetic Center
1 мл Хијалуронски филер во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
EMSCULPT во Metamorphosis Aesthetic Center - 58%
Metamorphosis Aesthetic Center
EMSCULPT во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Ултразвучно чистење на лице во Metamorphosis Aesthetic Center - 57%
Metamorphosis Aesthetic Center
Ултразвучно чистење на лице во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
3 релакс масажи во времетраење од 60 минути во Metamorphosis Aesthetic Center - 50%
Metamorphosis Aesthetic Center
3 релакс масажи во времетраење од 60 минути во Metamorphosis Aest...
Уште 3 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Deep Tissue massage во Metamorphosis Aesthetic Center - 43%
Metamorphosis Aesthetic Center
Deep Tissue massage во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Ехо и доплер на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + извештај и дијагноза во ПЗУ „Асклепиос Кардиоинтерна“ - 32%
ПЗУ „Асклепиос Кардиоинтерна“ - нас. Ново Лисиче
Ехо и доплер на дојка + скрининг на регионални лимфни јазли + изв...
Уште 3 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
Mаникир со гел лак + парафин (ракавица) на раце - 45%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mаникир со гел лак + парафин (ракавица) на раце
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Lash Lift + боење на трепки  - 42%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Lash Lift + боење на трепки 
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Mедицински педикир - 34%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Дијамантска микродермоабразија  - 38%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска микродермоабразија 
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 40 мин.  - 26%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 40 мин. 
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Пакет од 3 спортски масажи во Metamorphosis Aesthetic Center - 56%
Metamorphosis Aesthetic Center
Пакет од 3 спортски масажи во Metamorphosis Aesthetic Center
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Хиџама-Вендузи Терапија во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Хиџама-Вендузи Терапија во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Вакум целулит третман во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Вакум целулит третман во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Освежувачки третман на лице во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Освежувачки третман на лице во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Третман на лице во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Третман на лице во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Фарбање и фенирање во Козметички салон Лили - 30%
Козметички салон Лили
Фарбање и фенирање во Козметички салон Лили
Уште 3 дена и 14 ч.