Таг: Женски аксесоари

Четка за сушење и фенирање на коса - 45%
OnlineShopping Mk
Четка за сушење и фенирање на коса
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Часовник Rosane - 33%
Студио Верде
Часовник Rosane
Уште 4 дена и 10 ч.
 3 Купувачи
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Derma Suction - апарат за чистење лице  - 58%
NikMit
Derma Suction - апарат за чистење лице 
Уште 4 дена и 10 ч.
 4 Купувачи
Обликувач за веѓи - 38%
OnlineShopping Mk
Обликувач за веѓи
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Четка за чистење и масажа на лице - 44%
OnlineShopping Mk
Четка за чистење и масажа на лице
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 4 дена и 10 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 4 дена и 10 ч.
 4/5 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 10 ч.
 37 Купувачи
Вакум апарат за отстранување на акни и митесери - 20%
OnlineShopping Mk
Вакум апарат за отстранување на акни и митесери
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Ноќна крема за избелување и темни подочници со природни состојки кои се од витално значење за здрава кожа
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Ноќна крема за избелување и темни подочници со природни состојки ...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоба и Алое вера
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоб...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Kрема против стареење и брчки со ретинол и природна хранлива формула 
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Kрема против стареење и брчки со ретинол и природна хранлива форм...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јојоба, витамин Е, quillaja saponaria extract и Алое вера
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јој...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
 Kрема против стрии - за навлажнување на кожата која содржи органски масла и витамини 
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
 Kрема против стрии - за навлажнување на кожата која содржи орган...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
 Дневна крема за сува и нормална кожа збогатена со 5% уреа за измазнување на сувите делови
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
 Дневна крема за сува и нормална кожа збогатена со 5% уреа за изм...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Апарат за нега на пети
OnlineShopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 10 ч.