7 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС Alpha Sphere сеанса или 20 минути солариум по соба / Термин 07.01-25.03.2018
Kupinapopust.mk - нас.Центар
7 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + ГРАТИС Alpha Sphere сеанс...
Истечено на 23.03.2018
 
 • 45942 ден.
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Истечено на 23.03.2018
 
 • 190 ден.
 • 550 ден.
Пакет од 30 ефективни третмани за слабеење   - 85%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Пакет од 30 ефективни третмани за слабеење  
Истечено на 23.03.2018
 1 Купувач
 • 990 ден.
 • 6500 ден.
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, интима и пазуви)  - 51%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, интима и пазу...
Истечено на 23.03.2018
 4 Купувачи
 • 340 ден.
 • 700 ден.
Пакет од 10 Crazy Fit третмани - 70%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Пакет од 10 Crazy Fit третмани
Истечено на 23.03.2018
 
 • 450 ден.
 • 1500 ден.
Ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице
Истечено на 23.03.2018
 1 Купувач
 • 180 ден.
 • 400 ден.
Пакет од 6 кавитации + ГРАТИС 3 crazy fit третмани - 47%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Пакет од 6 кавитации + ГРАТИС 3 crazy fit третмани
Истечено на 23.03.2018
 
 • 999 ден.
 • 1900 ден.
Класичен третман на лице + масажа на лице - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Класичен третман на лице + масажа на лице
Истечено на 23.03.2018
 5 Купувачи
 • 290 ден.
 • 790 ден.
Релакс масажа на грб со ароматични масла по избор - 64%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со ароматични масла по избор
Истечено на 23.03.2018
 2 Купувачи
 • 150 ден.
 • 420 ден.
Aнтицелулитна масажа + мадеротерапија со оклагии - 50%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Aнтицелулитна масажа + мадеротерапија со оклагии
Истечено на 23.03.2018
 4 Купувачи
 • 300 ден.
 • 600 ден.
Дводневно поклоничко патување за 1 лице со посета на Рилкски Манастир - Банско и сместување во хотел „Поларис ИН“ со појадок и вечера (24.03-25.03.2018 год.)
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Дводневно поклоничко патување за 1 лице со посета на Рилкски Мана...
Истечено на 23.03.2018
 
 • 3290 ден.
Специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на телото со акцент на првиот вратен прешлен - атласот - 58%
Атлас Центар - Порта Влае
Специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на те...
Истечено на 23.03.2018
 
 • 750 ден.
 • 1800 ден.
Дводневна тура во Острошки манастир / Термин 24.03 - 25.03.2018 год. - 35%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Дводневна тура во Острошки манастир / Термин 24.03 - 25.03.2018 г...
Истечено на 23.03.2018
 
 • 1600 ден.
 • 2480 ден.
Еднодневна шопинг тура за 1 лице во Врање за / Термин (17.03 или 24.03.2018 год.)  - 33%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Еднодневна шопинг тура за 1 лице во Врање за / Термин (17.03 или ...
Истечено на 23.03.2018
 
 • 300 ден.
 • 450 ден.
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување)  - 67%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, д...
Истечено на 23.03.2018
 
 • 990 ден.
 • 3000 ден.
 Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело тело - 63%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
 Techni Spa ефикасен третман за отстранување на целулитот на цело...
Истечено на 23.03.2018
 4 Купувачи
 • 890 ден.
 • 2400 ден.
Третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ - 53%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
Третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето...
Истечено на 23.03.2018
 9 Купувачи
 • 748 ден.
 • 1600 ден.
Пегла за алишта CSS 6551 со 1 година гаранција
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Пегла за алишта CSS 6551 со 1 година гаранција
Истечено на 23.03.2018
 
 • 1170 ден.
5 третмани за слабеење со термо ќебе - 60%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
5 третмани за слабеење со термо ќебе
Истечено на 22.03.2018
 
 • 600 ден.
 • 1500 ден.
Еднодневна ексурзија во С.Вељуша + посета на С. Водоча + посета на Смоларски и Колескински Водопади/ Термин 15.04.208 год. - 16%
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Еднодневна ексурзија во С.Вељуша + посета на С. Водоча + посета н...
Истечено на 22.03.2018
 
 • 590 ден.
 • 700 ден.
Еднодневна ексурзија во Кратово / Термин 22.04.2018 год. - недела - 29%
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Еднодневна ексурзија во Кратово / Термин 22.04.2018 год. - недела
Истечено на 22.03.2018
 
 • 490 ден.
 • 690 ден.
Еднодневна екскурзија во прекрасното Крушево / Термин 28.04.2018 год.- сабота
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Еднодневна екскурзија во прекрасното Крушево / Термин 28.04.2018 ...
Истечено на 22.03.2018
 
 • 490 ден.
Еднодневна екскурзија во Ниш / Термин (21.04.2018 год.)
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Еднодневна екскурзија во Ниш / Термин (21.04.2018 год.)
Истечено на 22.03.2018
 
 • 800 ден.
Eднодневна шопинг тура во Софија / Термин (29.04.2018 год.)
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Eднодневна шопинг тура во Софија / Термин (29.04.2018 год.)
Истечено на 22.03.2018
 
 • 500 ден.
Еднодневна ексурзија на Метеорите + посета на комплексот манастири + посета на работилницата за икони во Каламбака (25.03.2018 год.) 
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Еднодневна ексурзија на Метеорите + посета на комплексот манастир...
Истечено на 22.03.2018
 
 • 1400 ден.
Две ноќевања во Олимпик Бич во Хотел „Fenix“ + посета на Метеори и Црквата Св.Петка + посета на работилницата за икони во Каламбака + автобуски превоз / Термин (07.04-09.04.2018 год)  - 19%
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Две ноќевања во Олимпик Бич во Хотел „Fenix“ + посета на Метеори ...
Истечено на 21.03.2018
 
 • 2500 ден.
 • 3100 ден.
Еднодневна ексурзија во Охрид со посета на Св. Наум + посета со кајче на Тушемиште, Поградец и полуостровот Лин / Термин (24.03.2018 год. - сабота) - 23%
Т.А „MT Travel“ - Скопје
Еднодневна ексурзија во Охрид со посета на Св. Наум + посета со к...
Истечено на 21.03.2018
 
 • 1000 ден.
 • 1300 ден.

« претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10446 447 следна »