Таг: Црна Гора

7 дена / 6 ноќевања со појадок, ручек и вечера / Термин - 15.06 - 30.09.2020 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 дена / 6 ноќевања со појадок, ручек и вечера / Термин - 15.06 -...
Уште 3 дена и 9 ч.