Таг: Третмани за лице

Масажа на лице + деколте - 53%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Масажа на лице + деколте
Уште 2 дена и 17 ч.
 1/30 Купувач
Lash Lift (трајно извиткување на трепки) - 43%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Lash Lift (трајно извиткување на трепки)
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Третман на лице за мажи за масна или сува кожа + пилинг на лице - 56%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман на лице за мажи за масна или сува кожа + пилинг на лице
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и масажа - 61%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и м...
Уште 1 ден и 22 ч.
 4 Купувачи
Ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице
Уште 2 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување) - 67%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, д...
Уште 2 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Tретман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ - 51%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
Tретман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето...
Уште 2 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
Долготрајна надградба на свилени трепки - 55%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Долготрајна надградба на свилени трепки
Уште 2 дена и 17 ч.
 1 Купувач
1 ЦАЦИ третман за пеглање на брчките  - 91%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
1 ЦАЦИ третман за пеглање на брчките 
Уште 2 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
Радио фрекфенција третман - 50%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Радио фрекфенција третман
Уште 2 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема)
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска ми...
Уште 2 дена и 17 ч.
 3 Купувачи
Eнзимски третман за чисто и освежено лице - 78%
Дерматолошка ординација „Alter Ego“
Eнзимски третман за чисто и освежено лице
Уште 2 дена и 17 ч.
 4/20 Купувачи
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на лице - 74%
Дерматолошка ординација „Alter Ego“
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на...
Уште 2 дена и 17 ч.
 3/20 Купувачи
Радиофрекфенција на лице за подобрена структура, зголемена еластичност и подмладена кожа  - 84%
Дерматолошка ординација „Alter Ego“
Радиофрекфенција на лице за подобрена структура, зголемена еласти...
Уште 2 дена и 17 ч.
 11/20 Купувачи
Колаген активатор третман на лице - 78%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 2 дена и 17 ч.
 20/20 Купувачи
Медицински третман на лице - 74%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 2 дена и 17 ч.
 12/20 Купувачи
Mедицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед - 69%
ПЗУ „Res Humana“ - Нас. Козле
Mедицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од маркат...
Уште 2 дена и 17 ч.
 3 Купувачи