Таг: СПА третмани

Шведска масажа во времетраење од 40 мин. + користење на СПА (џакузи, топли лежалки, парна бања и сауна) во времетраење од 60 мин. - 35%
Garden Spa Boutique Hotel - Скопје
Шведска масажа во времетраење од 40 мин. + користење на СПА (џаку...
Уште 2 дена и 4 ч.
 3 Купувачи
Третман сауна за двајца  - 67%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Третман сауна за двајца 
Уште 2 дена и 4 ч.
 3 Купувачи