Таг: Охрид

Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин -  - 27%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин - 
Уште 3 дена и 9 ч.
 12 Купувачи
Сместување на база на појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот - надворешен базен со солена соба во период од 07.07 - 30.09.2020 год. во прекрасниот Хотел & СПА „Тино“ Св. Стефан - Охрид - 19%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Сместување на база на појадок или појадок и вечера + користење на...
Уште 3 дена и 9 ч.
 22 Купувачи