Таг: Масажи

Парцијална релакс масажа на грб - 57%
Студио за убавина „New Feeling“, Карпош
Парцијална релакс масажа на грб
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Комплетна релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор во времетраење од 45 мин. + 15 мин. масажа на пети со масажер 
Студио за убавина „New Feeling“, Карпош
Комплетна релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор...
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења во времетраење од 30 мин. - 61%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења во вр...
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Миопунктура или акупунктура + ГРАТИС третман со вулкански камења  - 31%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Миопунктура или акупунктура + ГРАТИС третман со вулкански камења 
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизација  - 70%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизац...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација - 72%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Медицинска масажа во комбинација со вендузи cupping терапија - 44%
Физиотерапија и рехабилитација „КИНЕЗИКА“
Медицинска масажа во комбинација со вендузи cupping терапија
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
со органско кокосово масло во времетраење од 20 мин. - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
со органско кокосово масло во времетраење од 20 мин.
Уште 3 дена и 16 ч.
 3 Купувачи
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Тандем масажа на грб со ароматични масла по избор во времетраење од 30 мин. - 22%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем масажа на грб со ароматични масла по избор во времетраење ...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Масажа на стапала со пилинг
- 42%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Масажа на стапала со пилинг
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 3 дена и 16 ч.
 
1 рачна антицелулитна масажа во времетраење од 20 мин. 
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
1 рачна антицелулитна масажа во времетраење од 20 мин. 
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Шведска масажа во времетраење од 40 мин. + користење на СПА (џакузи, топли лежалки, парна бања и сауна) во времетраење од 60 мин. - 35%
Garden Spa Boutique Hotel - Скопје
Шведска масажа во времетраење од 40 мин. + користење на СПА (џаку...
Уште 3 дена и 16 ч.
 3 Купувачи
10 рачни антицелулитни масажи во времетраење од по 20 мин.  - 60%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
10 рачни антицелулитни масажи во времетраење од по 20 мин. 
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин.  - 61%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во вре...
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Египетска масажа со етерично масло на цело тело, во времетраење од 40 мин.  - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Египетска масажа со етерично масло на цело тело, во времетраење о...
Уште 3 дена и 16 ч.
 3 Купувачи
Спортска масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Спортска масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла  - 40%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла 
Уште 3 дена и 16 ч.
 9 Купувачи
Масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице - 37%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице
Уште 3 дена и 16 ч.
 7 Купувачи
Масажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин. - 35%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Масажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин.
Уште 3 дена и 16 ч.
 5 Купувачи
Антицелулитна масажа во времетраење од 50 мин.  - 35%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Антицелулитна масажа во времетраење од 50 мин. 
Уште 3 дена и 16 ч.
 21 Купувачи