Таг: Козметика

Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Механичко чистење на лице + ултразвук + пилинг + крема + витаминска маска - 55%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Механичко чистење на лице + ултразвук + пилинг + крема + витаминс...
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Lash Lift (трајно извиткување на трепки) - 43%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Lash Lift (трајно извиткување на трепки)
Уште 3 дена и 19 ч.
 1/15 Купувач
„Black Mask“ - маска за отстранување на црнките од кожата - 73%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Black Mask“ - маска за отстранување на црнките од кожата
Уште 4 дена и 15 ч.
 
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Уште 4 дена и 15 ч.
 5 Купувачи