Таг: Грција

Месец Јули - Еднодневно капење на плажите на Халкидки - 24%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Месец Јули - Еднодневно капење на плажите на Халкидки
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Цел Јули - Еднодневно капење на плажите на Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори - 17%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Цел Јули - Еднодневно капење на плажите на Сани Бич, Неа Потидеа,...
Уште 3 дена и 17 ч.
 8 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 3 дена и 17 ч.
 42 Купувачи
Јуни, Јули и Август - Еднодневно капење во Грција - 18%
T.A Vista Turs
Јуни, Јули и Август - Еднодневно капење во Грција
Уште 3 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 3 дена и 17 ч.