20% попуст или 512 денари за Жен шен и гуарана

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 512 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 640 ден.
  • Попуст 20%
  • Заштедуваш 128 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  18.06.2024  до  31.08.2024 
Добивате:

Жен шен и гуарана е додаток во исхраната наменет за физички активни луѓе.
Содржи естракт од гуарана, како и естракт од сибирски жен шен.

Придобивките од жен шен се познати илјадници години. Најчесто се користи за подобрување на виталноста и долговечноста. Ја подобрува концентрацијата и памтењето, како и зголемувањето на менталната и физичката способност и издржливост. Поволно делува и при депресија, анксиозност и синдром на хроничен замор.

Го намалува нивото на стрес кај мажи и жени, правејќи ги способни да се справат со поголемо ниво на физички и емоционален стрес.

 • Го подобрува расположението и го намалува стресот
 • Го зголемува имунитетот, се бори против бактерии и вируси
 • Го подобрува помтењето и концентрацијата
 • Помага во намалување на телесната тежина
 • Ја зголемува енергијата
 • Ја подобрува работата на белите дробови кај пушачи
 • Делува антиканцерогено, го запира растот на туморите
 • Ја зголемува плодноста
   Активни компоненти во:       1 таблета
    Естракт од гуарана Paullina cupana       200 mg
                                           од кои кофеин        20 mg
     Естракт од сибирски женшен Eleutherococcus senticosus       150 mg

Пакување: 90 таблети

Препорачана дневна доза: 1 таблета

Порции во едно пакување: за 90 дена

Состав: полнитети: микрокристанин целулоза, естракт од гуарана Paullinia cupana, естракт од сибирски жен шен Eleutherococcus senticosus, скроб, средства против згрудчување: магнезиумови соли на масни киселини, силикон диоксид.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман за регенерирање ботокс во „Мое Студио Дадар“ - 60%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман за регенерирање ботокс во „Мое Студио Дадар“
Уште 1 ден и 20 ч.
 4 Купувачи
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 1 ден и 23 ч.
 8 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 1 ден и 23 ч.
 6 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 1 ден и 23 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 1 ден и 23 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 1 ден и 23 ч.
 2 Купувачи
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 1 ден и 23 ч.
 4 Купувачи
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 1 ден и 23 ч.