56% попуст или 349 ден. за пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова во ПЗУ „Сигма Дент“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 800 ден.
    • Попуст 56%
    • Заштедуваш 451 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.07.2018  до  31.08.2018 

Добивате:
 Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или 
 Менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова
 Здрави заби и блескава насмевка.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Потребна е претходна резервација на телефоните 077/ 615 - 515 071/ 444 - 646 или 02/ 5296 - 337


ул. Христо Смирненски
бр.44 влез 1, стан 5
(во близина на
Универзална сала)
Телефони за контакт:
02/ 5296 - 337
071/ 444 - 646
077/ 615 - 515
email:
dejan.sigmadent@gmail.com
Facebook

Потребна е претходна резервација.

Стоматолошка ординација „СИГМА ДЕНТ“

Дозволете професионалци да се погрижат за Вашата убава насмевка. Имајте здрави непца и убави заби.


Д-р Дејан Костовски - доктор по стоматологија
Д-р Марија Костовска - доктор по стоматологија

Ви ги нудиме следниве услуги:
- пломбирање
- ендодонтско лекување
- вадење на заби
- протетика
- ортодонција (фиксни протези,мобилни апарати за деца)
- чистење на забен камен
- белење на заби
- пломбирање на млечни и трајни заби кај деца со пломби кои дополнително испустаат флуор
- импланти.

Убавата насмевка е секогаш во мода! Водењето сметка за оралната хигиена, пред се за забите Ви овозможува многу повеќе од убава и сјајна насмевка. Здравите заби придонесуваат за подобрување на целокупниот живот.

За убава насмевка, потребна е пред се хигиена на устата, посебно на забите. Затоа, важно е негување на забите, пред се, темелно и секојдневно. Искористете го овој одличен попуст и добијте ја насмевката која од секогаш сте ја посакувале.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced - 75%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced
Уште 7 дена и 21 ч.
 
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 4 Купувачи
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 21 ч. 32 мин.
 5 Купувачи
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 21 ч. 31 мин.
 3 Купувачи
Термин 09.01 - 31.01.2019
Хотел „Royal Plaza 3*** - Боровец
Термин 09.01 - 31.01.2019
Уште 19 ч. 22 мин.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год. - 48%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 19 ч. 22 мин.
 8 Купувачи
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Уште 21 ч. 31 мин.
 
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год.
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год...
Уште 21 ч. 31 мин.
 
iGlove ракавици во боја по избор - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
iGlove ракавици во боја по избор
Уште 21 ч. 31 мин.
 5 Купувачи