По повод 10-от роденден ПЗУ „Денталика“ ви нуди 71% попуст или само 350 денари за пломбирање на заб со квалитетна нано композитна пломба

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 71%
    • Заштедуваш 850 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.10.2017  до  30.11.2017 
Добивате:
• Пломбирање на еден заб со квалитетна нано композитна пломба
• Врвна грижа за здравјето на Вашите заби.
Појаснување:
По повод 10 години успешна работа на стоматолошка ординација ПЗУ Денталика ви овозможува неверојатен попуст којшто мора да го искористите!
• Попустот важи за матични пациенти за кои редовната цена од 600 денари е намалена на 350 денари.
• Секој нов пациент што сака да ја искористи услугата треба да биде регуларно заведен како матичен пациент во системот на ПЗУ Денталика.
 Ваучерот може да се користи веднаш!
• Работно време: пон до пет од 12:00-20:00
• Потребна е претходна резервација на термин за тел: 078/390-707. Ве молиме почитувајте ја процедурата за закажување на термин!
Еден пациент може да купи максимум 2 купона!


Бул. В.Смилевски Бато
бр. 10а
нас. Ново Лисиче,
општина Аеродром
(веднаш до
„Сенатор“ казиното)

Покажи ми го патот
тел:
078/390-707

е-mail:
info@dentallica.mk
Работно време:
пон-пет: од 12 до 20 часот

Facebooк
Web

• Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на тел: 078/390-707ПЗУ „Денталика“
Основач и сопственик на поликлиниката е Др. Дејан Стојковски, доктор на стоматологија. Првиот контакт со стоматологија, Др. Дејан Стојковски, го имаше на стоматолошкиот факултет во Скопје, пред повеќе од 15 год. и работејќи во стоматолошки ординации во Скопје, веднаш после дипломирањето. Во тоа време има поминато голем број едукации и усовршувања во земјата и во странство од сите области на стоматологијата. Најголема љубов и предизвик му се естетски и функционално комплицираните протетски изработки.

Др. Дајана Арсовска по завршување на средно медицинско училиште, отсек забен техничар, се запишува на Стоматолошкиот Факултет во Скопје. Дипломираше во 2015 год. и се здобива со титула "Доктор по дентална медицина". Во текот на студиите и волонтирањето во Универзитетскиот Стоматолошки клинички центар го стекнува своето прво работно искуство. Посветена на совршенство во својата работа е во редовен работен однос во ПЗУ "Денталика" и како млад и амбициозен доктор посетува голем број на пост-едукативни програми.
Др. Емилија Бошковска дипломираше на стоматолошкиот факултет во 2010 год.. Во текот на студиите и волонтирањето го стекнува своето прво работно искуство. Посветеноста во областа на стоматологијата и дава успех во истата, особено во областа на пародонтологија и детска стоматологија. Амбициозна и педантна во работата, на секој пациент му приога со посебно внимание и со позитивен став.

Стоматолошката ординација Денталика ќе ви даде врвен квалитет во удобен амбиент. Безболност е првиот предуслов за сите стоматолошки услуги. Работиме и викенди само со закажување на моб.: 078 39 07 07. Имаме склучено договор со ФЗОМ.
Нашата адреса е: Ул. Видое Смилевски Бато бр. 10а, Ново Лисиче (веднаш до Сенатор Казино), СкопјеМоже да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 6 дена и 22 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 6 дена и 22 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 6 дена и 6 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 6 дена и 22 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 6 дена и 6 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 6 дена и 6 ч.
 1 Купувач