По повод 10-от роденден ПЗУ „Денталика“ ви нуди 71% попуст или само 350 денари за пломбирање на заб со квалитетна нано композитна пломба

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 1200 ден.
  • Попуст 71%
  • Заштедуваш 850 ден.
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  19.10.2017  до  30.11.2017 
Добивате:
• Пломбирање на еден заб со квалитетна нано композитна пломба
• Врвна грижа за здравјето на Вашите заби.
Појаснување:
По повод 10 години успешна работа на стоматолошка ординација ПЗУ Денталика ви овозможува неверојатен попуст којшто мора да го искористите!
• Попустот важи за матични пациенти за кои редовната цена од 600 денари е намалена на 350 денари.
• Секој нов пациент што сака да ја искористи услугата треба да биде регуларно заведен како матичен пациент во системот на ПЗУ Денталика.
 Ваучерот може да се користи веднаш!
• Работно време: пон до пет од 12:00-20:00
• Потребна е претходна резервација на термин за тел: 078/390-707. Ве молиме почитувајте ја процедурата за закажување на термин!
Еден пациент може да купи максимум 2 купона!


Бул. В.Смилевски Бато
бр. 10а
нас. Ново Лисиче,
општина Аеродром
(веднаш до
„Сенатор“ казиното)

Покажи ми го патот
тел:
078/390-707

е-mail:
info@dentallica.mk
Работно време:
пон-пет: од 12 до 20 часот

Facebooк
Web

• Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на тел: 078/390-707ПЗУ „Денталика“
Основач и сопственик на поликлиниката е Др. Дејан Стојковски, доктор на стоматологија. Првиот контакт со стоматологија, Др. Дејан Стојковски, го имаше на стоматолошкиот факултет во Скопје, пред повеќе од 15 год. и работејќи во стоматолошки ординации во Скопје, веднаш после дипломирањето. Во тоа време има поминато голем број едукации и усовршувања во земјата и во странство од сите области на стоматологијата. Најголема љубов и предизвик му се естетски и функционално комплицираните протетски изработки.

Др. Дајана Арсовска по завршување на средно медицинско училиште, отсек забен техничар, се запишува на Стоматолошкиот Факултет во Скопје. Дипломираше во 2015 год. и се здобива со титула "Доктор по дентална медицина". Во текот на студиите и волонтирањето во Универзитетскиот Стоматолошки клинички центар го стекнува своето прво работно искуство. Посветена на совршенство во својата работа е во редовен работен однос во ПЗУ "Денталика" и како млад и амбициозен доктор посетува голем број на пост-едукативни програми.
Др. Емилија Бошковска дипломираше на стоматолошкиот факултет во 2010 год.. Во текот на студиите и волонтирањето го стекнува своето прво работно искуство. Посветеноста во областа на стоматологијата и дава успех во истата, особено во областа на пародонтологија и детска стоматологија. Амбициозна и педантна во работата, на секој пациент му приога со посебно внимание и со позитивен став.

Стоматолошката ординација Денталика ќе ви даде врвен квалитет во удобен амбиент. Безболност е првиот предуслов за сите стоматолошки услуги. Работиме и викенди само со закажување на моб.: 078 39 07 07. Имаме склучено договор со ФЗОМ.
Нашата адреса е: Ул. Видое Смилевски Бато бр. 10а, Ново Лисиче (веднаш до Сенатор Казино), СкопјеМоже да ве интересираат и следниве понуди:

 Масичка со 2 столчиња за деца - модел LATT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
 Масичка со 2 столчиња за деца - модел LATT
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 2356 ден.
Над - душек со димензии 200 х 140 цм - модел TALGJE / Шифра 802.982.33
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Над - душек со димензии 200 х 140 цм - модел TALGJE / Шифра 802.9...
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 6634 ден.
Декоративно огледало во бела или црна боја - модел MALMA
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Декоративно огледало во бела или црна боја - модел MALMA
Уште 8 дена и 22 ч.
 6 Купувачи
 • 205 ден.
ТВ комода во црна или бела боја - модел BRIMNES
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во црна или бела боја - модел BRIMNES
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 7626 ден.
Мини фотеља - модел TULISTA / Шифра 200.402.41
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Мини фотеља - модел TULISTA / Шифра 200.402.41
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 8184 ден.
Биро во темно кафена или бела боја - модел MICKE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Биро во темно кафена или бела боја - модел MICKE 
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 6634 ден.
Биро во кафена или бела боја - модел BRUSALI
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Биро во кафена или бела боја - модел BRUSALI
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 5146 ден.
Биро во бела боја - модел MICKE / Шифра 099.030.14
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Биро во бела боја - модел MICKE / Шифра 099.030.14
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 9672 ден.
Детска масичка во бела боја - модел KRITTER
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Детска масичка во бела боја - модел KRITTER
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 2542 ден.
Детско столче во бела боја - модел KRITTER
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Детско столче во бела боја - модел KRITTER
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 1550 ден.
Душек со пена за бебешко креветче - модел SKONAST
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Душек со пена за бебешко креветче - модел SKONAST
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 6076 ден.
Удобен душек за кревет за вашето дете - модел JATTETROT 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Удобен душек за кревет за вашето дете - модел JATTETROT 
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 6634 ден.
Класичен детски душек за креветче - модел VYSSA SNOSA 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Класичен детски душек за креветче - модел VYSSA SNOSA 
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 2046 ден.
Душек за детско креветче во сина боја - модел VYSSA VACKERT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Душек за детско креветче во сина боја - модел VYSSA VACKERT
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 5642 ден.
Бебешко креветче со 3 фиоки - модел GONATT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Бебешко креветче со 3 фиоки - модел GONATT
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 15314 ден.
Oрмар со огледало за во бања - модел LILLÅNGEN / Шифра 098.939.82
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Oрмар со огледало за во бања - модел LILLÅNGEN / Шифра 098.939.82
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 5084 ден.