76% попуст или 290 ден.за чистење на забен камен, чистење на меки наслаги, естетско полирање, обработка на парадонтални џебови со ултразвук, масажа на непцата со нано гел и преглед со план за идно лекување во стоматолошката ординација „СИГМА ДЕНТ“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 76%
    • Заштедуваш 910 ден.
  • 7 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.07.2018  до  30.09.2018 

Добивате:
 Стоматолошки пакет кој вклучува целосен третман на Вашите заби и непца.
 Чистење на забен камен.
 Чистење и отстранување на меки наслаги со естетско полирање.
 Обработка на парадонтални џебови со ултразвук.
 Масажа на непцата со специјален нано гел.
 Стручен совет и комплетен стоматолошки преглед како и правење план за понатамошно лекување на забите.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Потребна е претходна резервација на телефоните 
077/ 615 - 515 071/ 444 - 646 или 02/ 5296 - 337ул. Христо Смирненски
бр.44 влез 1, стан 5
(во близина на
Универзална сала)
Телефони за контакт:
02/ 5296 - 337
071/ 444 - 646
077/ 615 - 515
email:
dejan.sigmadent@gmail.com
Facebook

Потребна е претходна резервација.

Стоматолошка ординација „СИГМА ДЕНТ“

Дозволете професионалци да се погрижат за Вашата убава насмевка. Имајте здрави непца и убави заби.


Д-р Дејан Костовски - доктор по стоматологија
Д-р Марија Костовска - доктор по стоматологија

Ви ги нудиме следниве услуги:
- пломбирање
- ендодонтско лекување
- вадење на заби
- протетика
- ортодонција (фиксни протези,мобилни апарати за деца)
- чистење на забен камен
- белење на заби
- пломбирање на млечни и трајни заби кај деца со пломби кои дополнително испустаат флуор
- импланти.

Убавата насмевка е секогаш во мода! Водењето сметка за оралната хигиена, пред се за забите Ви овозможува многу повеќе од убава и сјајна насмевка. Здравите заби придонесуваат за подобрување на целокупниот живот.

За убава насмевка, потребна е пред се хигиена на устата, посебно на забите. Затоа, важно е негување на забите, пред се, темелно и секојдневно. Искористете го овој одличен попуст и добијте ја насмевката која од секогаш сте ја посакувале.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 4 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 4 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 4 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 4 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 7 дена и 9 ч.