Ексклузивна промоција!!! Пломбирање со најновиот бренд на естетски пломби со камелеон ефект за само 405 ден. во „Diamond S Dental“

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 66%
    • Заштедуваш 795 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.03.2019  до  30.06.2019 

 Добивате:
 Пломбирање со најновиот бренд на естетски пломби со камелеон ефект:
 - Промена на стара дотраена, пигментирана пломба
 - Промена на стара (метална, црна, амалгамска) дотраена пломба
 - Промена на поткршена или оштетена површина на заб
 - Поправка на кариозен заб и аплицирање на нано-композитна плоба
Појаснување: 
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Ваучерот важи за корекција на една и двоповршинска пломба.
 Доколку пациентот има изгубено повеќе површини од забот или е останат само коренот потребна е надоградба (штраф) со доплата
во ординацијата.
 Доплата се врши и ако е потребно лекување на корените на соодветниот заб за ендодонска терапија.
 Апликација на анестезија се доплаќа доколку пациентот бара или е неопходно.
 Задолжителна е претходна резервација на тел. 077/ 532 211
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот, без единствениот код нема да може да закажете термин и да го искористите попустот.
 Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат. Ако е потребно презакажување на термин, потребно е тоа да се направи најмалку 24 часа пред закажаниот термин.
 Не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.

 Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов
бр. 147 влез 2, стан 1, Скопје

(спроти ТЦ Олимпико, нас. Козле)
Покажи ми го патот
тел. 077 53 22 11
Раб. време: 
од пон до пет од 11:00 - 19:00ч
e-mail:
dentalsdiamond@gmail.com
Facebook


 Потребна е претходна резервација на тел. 077 53 22 11

Стоматолошко - естетска ординација Diamond S Dental - комплетна грижа за вашето орално здравје и убав изглед. Уверете се во квалитетот на нашите услуги и посетете нѐ.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 4 дена и 10 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 10 ч.
 3 Купувачи
Апарат за крофни
Online Shopping Mk
Апарат за крофни
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 10 ч.
 27/30 Купувачи
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање - 56%
Online Shopping Mk
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање
Уште 4 дена и 10 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп
Online Shopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач