ЛУКСУЗЕН ДЕНТАЛ СПА ТРЕТМАН за поздрави и побели заби за само 690 ден. Оваа зима подарете си ексклузивна и уникатна сјајна празнична насмевка со попуст од 71% во Стоматолошко-естетско студио „Diamond S Dental“

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2400 ден.
    • Попуст 71%
    • Заштедуваш 1710 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.03.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
  Бесплатен преглед со контрола и дијагноза за проблемот.
  Wellness третман  на вашите заби.
  Wasser pik третман на забите.
  Air flow-третман на забите.
  Отстранување на лошите пигментации.
  Touch масажа на гингивата и меките ткива во устата.
  Ароматераписко релаксирање со релакс музика.
  Мелем за усни.
  Масажа на ТМЗ-зглоб.
  Пакирање со заштитен  витамински слој.
  Гелирање на заби со флуор профилакт.
  Отстранување на лошите пигментации.
  Чистење со Ултразвук на тврди наслаги на забите
  Сето тоа спакувано во модерен пријатен и  релаксирачко опуштен амбиент со професионален тим.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Потребна е предходна резервација на термин на тел. 077/ 532 211
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот, без единствениот код нема да може да закажете термин и да го искористите попустот.
 Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат.
 Не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.


 Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов
бр. 147 влез 2, стан 1, Скопје

(спроти ТЦ Олимпико, нас. Козле)
Покажи ми го патот
тел. 077 53 22 11
Раб. време: 
од пон до пет од 11:00 - 19:00ч
e-mail:
dentalsdiamond@gmail.com
Facebook


 Потребна е претходна резервација на тел. 077 53 22 11

Стоматолошко - естетска ординација Diamond S Dental - комплетна грижа за вашето орално здравје и убав изглед. Уверете се во квалитетот на нашите услуги и посетете нѐ.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 3 дена и 18 ч.
 
Сталажа HYLLIS, шифра: 002.785.78
Ikea
Сталажа HYLLIS, шифра: 002.785.78
Уште 11 дена и 13 ч.
 1 Купувач