54% попуст или 690 ден. за безболно пломбирање на заби со ензимски гел кој не користи токсични и иритативни компоненти во ПЗУ „Ортодонција М“

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1500 ден.
    • Попуст 54%
    • Заштедуваш 810 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.10.2019  до  30.11.2019 

Добивате:
 Безболно пломбирање на заби со ензимски гел кој не користи токсични и иритативни компоненти.
 Здрави заби и блескава насмевка.
Појаснување:
 Да се чуствувате комфорно и пријатно при поправки на вашите заби ви нуди новиот третман за пломбирање на заби.
 Без анестетици и машински инструменти.
 Целиот процес е брз, безболен и нетрауматски.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот, без единствениот код нема да може да закажете термин и да го искористите попустот.
• Задолжителна е претходна резервација на тел: 02/ 6 090-441


Бул.Јане Сандански бр.78
(позади ТЦ Бисер над Тинекс)
Тел. 02 60 90 441
071 212 046
e-mail:
kdastevska@yahoo.com
Facebook

 Потребна е претходна резервација на тел. 02 60 90 441 или 071 212 046

ПЗУ „Ортодонција М“ Ви нуди: Целосна грижа за пациентите, бесплатна консултација, естетска стоматологија, забен накит и безболен третман.
Може да ве интересираат и следниве понуди: