15% попуст или 433 денари за Спирулина

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 433 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 510 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 77 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.06.2024  до  31.08.2024 

Добивате:
Зошто да се одлучите за спирулина од СФД?
-
Спирулината содржи протеин со висока вредност (60% од неговиот состав) и е извор на лесно сварливо железо.
Содржи витамин А во форма на бета каротен, витамини од групата Б (вклучително и Б12), незаситени масни киселини (вклучително и GLA) и други вредни микроелементи.
 - Спирулината содржи гама-линоленска киселина, коа е вклучена во биосинтезата на супстанции што го намалуваат крвниот притисок, го намалуваат ризикот од згрутчуване на крвта и имаат антиинфламаторни своіства и а зголемуваат активноста на имунолошкиот систем. Спирулината поради своите своіства влиае позитивно и на изгледот на кожата, косата и ноктите.
- Спирулината е целосно природен и сеопфатен препарат наменет како додаток на дневната исхрана со потребните макро и микроелементи, особено во зима и за време на диети за намалуване на телесната тежина.
- Помага во превенциіата на канцер
 - Го намалува крвниот притисок, нивото на холестерол и шекер во крвта, високи триглицериди
- Ja зголемува енергизата
- Помага при проблеми со варенье на храната
 - Ги прочистува токсините од организмот
Пакуване: 90 таблети
Препорачана дневна доза: 1 таблета, се пие со чаша вода порции во едно пакуване: за 90 дена
Состоіки: рибино масло,капсула-обвивка: желатин, хумектанти: глицерол, вода.Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 14 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 14 ч.