2499 ден. за Magnetoplag - трајно решение за проблемите со хемороидите

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Купи за 2499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 6 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.04.2019  до  31.07.2020 

Добивате:
 Magnetoplag - трајно решение за проблемите со хемороидите
 Има европски сертификат CE 1434
 Успехот во третманот со хемороиди е 100%
Појаснување:
 Магнетна подготовка MAGNETOPLAG е терапевтско средство за постојан, блага и продолжена стимулација на ректумот и третман на хемороиди.
 MAGNETOPLAG не треба да се користи во терапија ако тоа е дијагноза на дебелото црево.
 MAGNETOPLAG се користи исклучиво со приложеното упатство за употреба и не смее да се користи во исто време од повеќе лица - поради можноста за инфекција.
 Контраиндикации и несакани дејства не се пријавени.
 Клинички испитуван и сертифициран во Клиничкиот центар ЗВЕЗДАРА БЕОГРАД
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да го нарачате производот.
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk, најкасно 2 до 3 недели од денот на уплатата.
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, на Вашиот е-маил ќе добиете информација кога производот би бил достапен за подигнување од нашите канцеларии!
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk, Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата In Telemarket со седуште на ул. Борска бр. 18, 18000 Ниш - СрбијаМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Персонализирана чаша - 23%
Фото студио „CITY PLUS“
Персонализирана чаша
Уште 7 дена и 17 ч.
 
Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин -  - 27%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин - 
Уште 8 дена и 9 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 17 ч. 32 мин.
 
1 час префрлување на видео материјал од VHS, mini DV, 8 mm касета или VHSC на DVD  - 40%
Фото студио „CITY PLUS“
1 час префрлување на видео материјал од VHS, mini DV, 8 mm касета...
Уште 17 ч. 32 мин.
 2 Купувачи