21% попуст или само 790 ден. за комплетен преглед (Анамнеза, ЕКГ, Ехо на абдомен, Ехо на тироида) + извештај во ПЗУ „Хумана Жена“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1000 ден.
    • Попуст 21%
    • Заштедуваш 210 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.08.2018  до  31.01.2020 

Добивате:
 Комплетен преглед + извештај за:
- Анамнеза
- ЕКГ
- Ехо на абдомен
- Ехо на тироида
• Проверка на Вашето здравје.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
• Потребна е претходна резервација на тел: 02/ 3 230-073 или 070/ 354-970

Бул.Крсте Мисирков 15/1
26-ти Јули, Бит Пазар,
(во тунелчето) 
Покажи ми го патот
тел: 
02/ 3 230-073
070/ 354-970
е-mail:
humanazena@yahoo.com

 Потребна е претходна резервација на тел: 02/ 3 230-073 или 070/ 354-970

ПЗУ „Хумана Жена“ - кај 26-ти Јули, Бит Пазар


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год. - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, ке...
Уште 3 дена
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год. - 41%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год.
Уште 3 дена
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 09.03 и 10.03 - 31.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 0...
Уште 3 дена
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 3 дена
 6 Купувачи
Smart Watch R11 Black
Мега Мобил, нас. Аеродром
Smart Watch R11 Black
Уште 3 дена
 
Детски Smart Watch G900A Blue
Мега Мобил, нас. Аеродром
Детски Smart Watch G900A Blue
Уште 3 дена
 
Stolz - крем против дамки од 50ml
“Green Master“ Македонија
Stolz - крем против дамки од 50ml
Уште 3 дена
 
2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light - Термин - 26.01 - 31.03.2020 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light - Те...
Уште 3 дена
 2 Купувачи
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. - 49%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020...
Уште 3 дена
 10 Купувачи