66% попуст или само 690 ден. за преглед на коскенозглобниот систем со методот на кванатна анализа (компјутерска анализа) во „Одлично Здравје“

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2000 ден.
    • Попуст 66%
    • Заштедуваш 1310 ден.
  • 12 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.04.2018  до  15.06.2018 

Добивате:
 Прегледот опфаќа:
- Преглед на сите прешлени на кичмата посебно (7 вратни, 12 градни,5 слабински, крстната и тртичната коска со зглобовите)
- Преглед на структурата на самото коскено ткиво
- Испитување на бактерии,вируси, бактерии, паразити кои би можеле да доведат до воспаление во зглобовите
- Преглед на зглобните површини и рскавиците и зглобните површини
- Преглед на лигаменти и тетиви
- Испитување на сплетот на нерви во долниот дел од рбетот
- Преглед на мускулите и мускулното ткиво
- Прегелед на темпрормандибуларниот зглоб
- Прегелед на зглобовите на карлицата
- Преглед на рамените зглобови
- Преглед на лакотните зглобови
- Преглед на зглобовите на шаката( метакарпални коски и прстите)
- Преглед на зглобовите на карлицат
- Преглед на колковите
- Преглед на колената
- Преглед на скочните зглобови
- Преглед на коските на стапалото ( ахилова тетива,метатарзални зглобови, прсти)
- Преглед на паратиреоидна жлезда со хормони
- Преглед на тиреоидна жлезда со хормони
- Преглед на надбубрежна жлезда со хормони
- Преглед на неодстаток на витамини
- Прегелед на недостаток на минерали
- Препорака за суплементи
 Поголема сигурност.
Појаснување:
• Ординацијата нема да работи во период од 09.04. до 12.04.2018 поради семинар.
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на: 078/ 332 564
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


 ул. Дете Татуличе 8а, населба Лисиче, 1000 Скопје
Покажи ми го патот

 тел. 078 332 564


 e-mail: odlicnozdravje@gmail.com

 Facebook

Потребна е претходна резервација на 078 332 564

Центар за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“ - хомеопат и стручен консултант Д-р Весна Нешевска

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 5 дена
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 5 дена
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 5 дена
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 4 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 5 дена
 1 Купувач