70% попуст или 350 ден. за комплетна лабораториска анализа во медицинскиот центар ПЗУ Д-р Мирјана Андоновска. Погрижете се за здравјето, направете крвни анализи!

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1170 ден.
    • Попуст 70%
    • Заштедуваш 820 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2017  до  25.12.2017 

Добивате:
 Пакет лабораториски испитувања преку крвна анализа:
- крвна слика
- седиментација
- гликоза
- холестерол
- триглицериди
- креатинин
- уреа
- AST
- ALT
- железо
- уринарен статус со седимент.
Појаснување:
 Пред да Ви земат крв, потребно е да бидете гладни од 10 до 12 часа.
 Анализите се прават во закажан термин од 08:00 до 09:30 часот секој работен ден, а резултатите ги добивате до крајот на денот или најдоцна до наредниот ден.
 Ваучерот може да се користи веднаш, но задолжително е закажување на преглед на телефон 071/ 865 - 443
 При користење на услугата потребно е да го прикажете ваучерот.

ул.Венијамин Мачуковски
1а - 2 лок.2
нас. Мичурин
Телефони за контакт:
071/ 865 - 443
Работно време:
од понеделник до петок
од 10:30 до 16:00 часот
medicinskicentar@gmail.com


Задолжително е закажување на преглед.

Медицински центар
ПЗУ Др. Мирјана Андоновска

Бидете во тек со состојбата на Вашето здравје!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 19 ч. 32 мин.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 19 ч. 26 мин.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 19 ч. 32 мин.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 19 ч. 21 мин.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 25 мин.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 26 мин.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 19 ч. 26 мин.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 7 дена и 2 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 19 ч. 30 мин.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 19 ч. 26 мин.
 8 Купувачи