1890 ден. за комплет алерголошки тестови и консултација со спец. Пулмоалерголог + ГРАТИС ЕКГ со интерпретација и мерење крвен притисок во ПЗУ „Интермед Арт“

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 1890 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.05.2019  до  31.05.2020 

Добивате:
 Комплет алерголошки тестови и консултација со спец. Пулмоалерголог кои вклучуваат:
- Алерген за полен од дрво
- Алерген за топола
- Алерген за липа
- Алерген за дерматофагоидес
- Алерген за мачка
- Алерген за куче
- Алерген за мувла
- Алерген за alternaria alternate
- Алерген за Cladospium
- Алерген за мувла-penicillium
- Алерген за бреза
- Алерген за hazel
- Алерген за треви
- Алерген за rye
- Алерген за herbs
- Алерген за engl.plantain
- Алерген за пелин
- Алерген за histamine
- Алерген за fiz.rastvor
 ГРАТИС ЕКГ со интерпретација и мерење крвен притисок
 Совети за понатамошна грижа и нега
Појаснување:
 Прегледите ќе се одвиваат секоја среда во неделата со претходно закажување на термин на тел. 078/ 218 321, 078/ 749 880 или 02/ 3 060 931 
 Ваучерот може да се користи од 22.05.2019 год.


Бул. Партизански Одреди"
бр.84 Т.Ц. Антико
Покажи ми го патот
тел. 02 3069693

Раб. време: 
пон-пет 7:30-21ч
e-mail:
intermedart.info@gmail.com
WEB

Задолжителна е претходна резервација на 078 218-321, 078 749-880, 02 3060-931.
Поликлиника Интермед Арт е основана во февруари 2011 година и е лоцирана на бул. Партизански Одреди бр.84 во трговскиот центар Антико - Скопје. Располага со кабинет по општа медицина, трудова медицина, интерно оделение, физикална терапија, лабораторија, дневна болница, а во склоп на поликлиниката работи аптеката АВЕНА. Интермед Арт ги задоволува барањата на граѓаните за квалитетна и достоинствена здравствена заштита и се стреми за подобрување на општото здравје.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 2 дена и 10 ч.
 2 Купувачи
Сигурносен ранец
Online Shopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 2 дена и 10 ч.
 2/2 Купувачи
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 2 дена и 10 ч.
 2 Купувачи