499 ден. за сет камион со коцки

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
Сет камион со коцки
 Додека го возиш автобусот можеш и да изградиш нешто со коцките кои ти се на располагање внатре во автобусот
 Шифра на производот: 28976
Појаснување:
• Градењето со коцки е една од најдобрите активности за развивање на механиката, моториката и интелегенцијата на вашето дете.
 Димензии на производот: 28x15x14cm
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 57 мин.