350 ден. за друштвена игра - лажго

Со купување на овој ваучер добивате 5 "kupinapopust" поени.

Купи за 350 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Друштвена игра - лажго
 Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. 
 Шифра на производот: 29637
Појаснување:
 Целта на играта е вашиот нос да не порасне или да остане најмал
 На хартиените мета се наоѓаат ликовите од картите
 Од секој лик имате по 4 карти.
 "Носот" се поместува на метата и се ставаат соодветни карти колку сака играчот.
 Ако излаже за картите другите играчи треба да препознаат дека става погрешни карти и го казнуваат со раснење на неговиот нос
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 20 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 20 ч.