420 ден. за Мека играчка за количка Kikka Boo - Love Rome

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 520 ден.
    • Попуст 19%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.05.2021  до  31.10.2022 

Добивате:

• Фамилијата Kikka Boo - Love Rome играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал. Глувчето е спремено да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години што следуват.
• Повеќенаменска плиш играчка со глодалка и тропка идеална за секое дете.
• Состав: 100% полиестер.
• Димензии на производот: 20cm.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 23 ч. 41 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 23 ч. 41 мин.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 23 ч. 41 мин.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 23 ч. 41 мин.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 23 ч. 41 мин.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 23 ч. 41 мин.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 23 ч. 41 мин.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 23 ч. 41 мин.
 
Престилка за бричење
Kupinapopust.mk
Престилка за бричење
Уште 23 ч. 41 мин.
 1 Купувач
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 23 ч. 41 мин.
 1 Купувач
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 23 ч. 41 мин.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 23 ч. 41 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 23 ч. 41 мин.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 23 ч. 41 мин.
 1 Купувач