За поздрав и подобар живот! Никотин СТОП од 12 или 36 филтри - Нарачајте веднаш!


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 590 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.02.2019  до  28.02.2019 

 Никотин СТОП мало паковање од 12 филтри - 590 ден.
 Никотин СТОП големо поковање од 36 филтри - 1190 ден.

Појаснување:
• Никотин стоп е една врста специјална муштикла за намалување на никотинот и другите штетни состојки од чадот на тутунот.
• Има голема моќ на апсорпција-впивање на сите штетни состојки од чадот на тутунот.
 Еден филтер е доволен за квалитетна употреба од 20 до 100 цигари или од една до пет кутии цигари-ова зависи од квалитетот на цигарите - дали е сечен тутун, цигари без филтер или се квалитетни цигари.
• Филтерот од зеолит е проѕирен така што секој пушач може да види што останува во него-новите филтри се со бледо жолта боја, а кога зеолитот во него ќе поцрне и кога ќе се запуши тогаш се фрла-значи служи за еднократна употреба.
 Кои се предностите на никотин стоп во однос на сличните производи?
- Никотин стоп е единствен патентиран и испитан производ, кој за 60 до 90 дена го деникотинизират организмот после тоа откажувањето од пушење е лесно, нема повеќе желба за цигара. Испитан е и здраствено е потполно исправен во институтот за јавно здравје Ниш-потврда за здравствена исправност N-4341 од 21.11.2011 година.
 На следниов ЛИНК може да погледнете детално објаснување за Никотин СТОП

Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да го нарачате производот.
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk, најкасно 2 до 3 недели од денот на уплатата.
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, на Вашиот е-маил ќе добиете информација кога производот би бил достапен за подигнување од нашите канцеларии!
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk, Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата „Boerner“ со седиште на ул. Маршал Тито бр. 22 Ниш, Србија

Кујснки помагала „Boerner“
За 60 години, Борнер дизајнира и произведува квалитетни кујнски алатки кои ја забрзуваат подготовката на зеленчук и овошје и ја прават безбедна и здрава. Дали се работи за лупење, сечење или сецкање на свеж зеленчук, овошје или зачини, или цедење свежи сокови. Сите кујнски алатки на Борнер имаат репутација на висок квалитет и вредност на производите ", Made in Germany".

Борнер сецкачите, лупачите, рендињата и соковниците се трајни, иновативни кујнски помагала наменети за да траат. Сечилата од нерѓосувачки челик со патентираните V-сецкачи се на ниво на хируршка острина; со правилна употреба, сечилата остануваат исклучително остри со години, па и децении. Едноставноста и безбедноста при употреба на Борнер алатките се на највисоко ниво, со јасни и конкретни упатства за користење. Сите бои кои се користат во производите на Борнер се безбедни за храната и пластиката е без Бисфенол А.
Во својата фабрика седиште во Ниедрекаил (Рајнска област-Пфалц, Германија), 70 вработени продолжуваат да дизајнираат, исполнуваат и произведуваат високо-квалитетни Борнер производи.

Сите фази на производство, од дизајн на производите до изработка и испорака, се одвиваат оваа фабрика, секој чекор се следи осигурувајќи контрола на квалитет за постигнување на оптимални резултати, кои ја одржуваат Борнер репутацијата во целиот свет. Компанија со ИСО-001 уверение, компанијата Борнер е фокусирана на иновации, одличен квалитет, и беспрекорна услуга на клиентите од 1956 година.
Со производите на компанијата достапни во повеќе од 50 земји на сите континенти, мисијата на Борнер е да направи „Промена во вашиот живот", нудејќи брзи, безбедни алатки за вас и вашето семејство и да примени поздрав начин на живот. Брзо, безбедно и здраво: Борнер искуство во вашата кујна. 
Борнер производите се целосно дизајнирани, конструирани, и „произведени во Германија", од страна на нашиот тим од експерти во Niederkail. Повеќе од половина век, традиција на нашата компанија е страсна потрага по најдобар дизајн, квалитет и леснотија при користење на овие производи од страна на нашите клиенти. Особено во развојот на нашите V-сецкачи, достигнато е највисоко ниво на перформанс и трајност, факт кој многу експерти за подготовка на храна го потврдиле. Под нормални услови на правилна употреба, нашите производи ќе траат со децении.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Хотел „Friends“ 3* Банско
Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Уште 19 ч. 28 мин.
 
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
T.A Фибула Травел, Скопје
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год.
Уште 19 ч. 28 мин.
 
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп
Mobi Smart
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 71%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 1 ден и 13 ч.
 17 Купувачи
Руски поларни машки хулахопки
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Руски поларни машки хулахопки
Уште 1 ден и 14 ч.
 2/7 Купувачи
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни - 51%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Билијард клуб „Hazard“
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Уште 1 ден и 14 ч.
 434 Купувачи
Кактуси во стаклен или дрвен сад - 41%
Radost We Kids
Кактуси во стаклен или дрвен сад
Уште 19 ч. 28 мин.