Бидете дел од најзабавната и најкреативната дружина во градот! 48% попуст или само 65 ден. за 1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. во Драмското студио „Играј и учи“

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 125 ден.
    • Попуст 48%
    • Заштедуваш 60 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.12.2018  до  27.12.2018 

Добивате:
 1 час забава и креативност за деца
 Но, освен забава, изучувањето на театарот и театарската уметност има толку многу предности, особено за децата кои сè уште се обидуваат да го најдат своето место во светот и да дознаат кои се нивните таленти. Ова се некои од вештините и придобивките кои ги нуди програмата:
- Развој на имагинација и поттикнување на креативност
- Подобрување на самодоверба
- Развој на емпатија
- Трпение и соработка со другите
- Подобрување на концентрација
- Комуникациски вештини и подобро изразување
- Физичка активност.
 Имагинацијата е поважна од знаењето
Појаснување:
 Понудата важи за деца од 10 - 15 год.
 Часовите се одржуваат во вторник и четврток: 17:30 - 18:30 ч во О.У. Песталоци
 Понудата важи само за нови членови!
 Ваучерот може да се искористи во период од 06.12 - 27.12.2018 год.
 Едно лице може да купи повеќе купони, со тоа што може да го посетува драмското студио до крајот на месецот.
 За повеќе информации јавете се на тел: 078/ 455 421


Ул. Апостол Гусларот 3
(О.У Ј.Х.Песталоци, Скопје)
Покажи ми го патот
тел. 
078/ 455 421
е-маил
jpaunoska@yahoo.com
Facebook

• За подетални информации јавете се на тел: 078/ 455 421 или пишете на е-маил jpaunoska@yahoo.com

Драмско студио „Играј и учи“

„Играј и Учи” е Здружение за Едукативно Креативни Детски Работилници кои го поттикнуваат развојот и ја истакнуваат креативноста кај децата преку забава, игра и дружење. Здружението постои од 2012 година како центар кој нуди драмски, филмски и занаетчиски работилници. Овие работилници овозможуваат многубројни активности за истражување и развивање на техники, теленти и животни вештини кај децата и младинците.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.