Бидете дел од најзабавната и најкреативната дружина во градот! 48% попуст или само 65 ден. за 1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. во Драмското студио „Играј и учи“

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Купи за 65 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 125 ден.
    • Попуст 48%
    • Заштедуваш 60 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.12.2018  до  27.12.2018 

Добивате:
 1 час забава и креативност за деца
 Но, освен забава, изучувањето на театарот и театарската уметност има толку многу предности, особено за децата кои сè уште се обидуваат да го најдат своето место во светот и да дознаат кои се нивните таленти. Ова се некои од вештините и придобивките кои ги нуди програмата:
- Развој на имагинација и поттикнување на креативност
- Подобрување на самодоверба
- Развој на емпатија
- Трпение и соработка со другите
- Подобрување на концентрација
- Комуникациски вештини и подобро изразување
- Физичка активност.
 Имагинацијата е поважна од знаењето
Појаснување:
 Понудата важи за деца од 10 - 15 год.
 Часовите се одржуваат во вторник и четврток: 17:30 - 18:30 ч во О.У. Песталоци
 Понудата важи само за нови членови!
 Ваучерот може да се искористи во период од 06.12 - 27.12.2018 год.
 Едно лице може да купи повеќе купони, со тоа што може да го посетува драмското студио до крајот на месецот.
 За повеќе информации јавете се на тел: 078/ 455 421


Ул. Апостол Гусларот 3
(О.У Ј.Х.Песталоци, Скопје)
Покажи ми го патот
тел. 
078/ 455 421
е-маил
jpaunoska@yahoo.com
Facebook

• За подетални информации јавете се на тел: 078/ 455 421 или пишете на е-маил jpaunoska@yahoo.com

Драмско студио „Играј и учи“

„Играј и Учи” е Здружение за Едукативно Креативни Детски Работилници кои го поттикнуваат развојот и ја истакнуваат креативноста кај децата преку забава, игра и дружење. Здружението постои од 2012 година како центар кој нуди драмски, филмски и занаетчиски работилници. Овие работилници овозможуваат многубројни активности за истражување и развивање на техники, теленти и животни вештини кај децата и младинците.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање - 83%
ПЗУ "ДЕНТАЛЕА ЛИВ", Кисела Вода
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 4 дена и 3 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 3 дена и 10 ч.
 11 Купувачи
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 4 дена и 3 ч.
 8 Купувачи
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL - 12%
Римеко
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL
Уште 4 дена и 3 ч.
 
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL - 10%
Римеко
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 HB ноќевањe за 2 лица во double room + СПА/15.12 - 07.01.2019 год/ - 50%
Хотел „All Seasons Club 4* “ Банско
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 ...
Уште 3 дена и 10 ч.
 15 Купувачи
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил - 40%
Тениска Академија Аеродром - до хотел Русија
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Со купон од 100 ден. и доплата од 1200 ден. добивате ноќевање за 1 лице со појадок, ручек и вечера + лекарски преглед + 
Дебарски бањи „Косовраст Хотел & SPA“
Со купон од 100 ден. и доплата од 1200 ден. добивате ноќевање за ...
Уште 3 дена и 10 ч.
 78 Купувачи
Iskra S1 миксер + бесплатна достава - 30%
Krusel Store
Iskra S1 миксер + бесплатна достава
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач