50% попуст или 750 ден. за месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца во G-Fitness (Голден Фитнес)

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1500 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 750 ден.
  • 10 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.11.2018  до  28.02.2019 

Добивате:
 Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout:
- Долго јаже 9 м
- Бокс
- Вреќа 15 кг
- Скокање на јаже
- Тегови
- Тракторска гума и чекан
- Термини: вторник, четврток и петок од 20:00 часот
 Месечна членарина за групна фитнес активност за жени:
- Пилатес (понеделник, среда и петок од 19:00 часот)
- Боди комбат аеробик (понеделник од 20:00 часот и вторник од 19:00 часот)
- Функционален тренинг (среда и петок од 20:00 часот)
- Спининг (вотрник и четврток од 20:00 часот)
- Боди атак (сабота од 20:00 часот)
 Месечна членарина за групна фитнес активност за деца:
- Стој на раце
- Колут напред
- Вежби за рамнотежа
- Основи на спорт
- Деткси роденден
- Термини: од понеделник до сабота од 18:00 часот
- Програмата ја водат стручни лица и е обсмислена токму за дечиња на возраст од 3 до 7 год.
 Разни фитнес активности преку кои се подобруваат општите функции на телото.
Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи до 31.12.2018 год.
 Пријавувањето за учество во ваков тип на активности е задолжително по купувањето на ваучерот.
 Потребна е претходна консултација на телефон 071/ 555 510, Владимир.
 По завршувањето на важноста на ваучерот се уплаќа редовната цена.


 Булевар Јане Сандански бр.6
Нас. Аеродром
(веднаш зад Капитол Мол)
Покажи ми го патот

 тел. 071 555 510 - Владимир


 e-mail: goldenfitnes1@gmail.com

 Facebook

• Откако ќе го купите ваучерот, задолжително јавете се на 071 555 510, Владимир за да го најавите Вашето присуство.

Студио за групни фитнес активности G - FITNESS ( Голден фитнес) - Скопје

Голден фитнес - Скопје е основано во Октомври 2015 год. Тимот на инструктори кои ја водат програмата е составен од стручни лица од областа на фитнес и здравје. Долгогодишното искуство со групни и индивидуални фитнес активности ни овозможува своето знаење да го примениме во пракса и нашите практиканти да ги добијат посакуваните резултати, секако во постојана консултација и соработка со нас.

Различните програми кои ги нудиме овозможуваат современ начин на работа во фитнесот и постојано усовршување на истиот.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 50%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 10 дена и 4 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 3 дена и 23 ч.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 3 дена и 21 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 3 дена и 21 ч.
 22/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 3 дена и 21 ч.
 6 Купувачи