38% попуст или 500 ден. за месечна членарина за 1 час вежбање два пати неделно кардио на оро! Играјте наше оро, забавувајте се, вежбајте, насмејте се и имајте позитивна енергија

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 500 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 800 ден.
    • Попуст 38%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.11.2019  до  30.04.2021 

Добивате:
 Месечна членарина за 1 час вежбање два пати неделно кардио на оро
 Термини:
- среда - 20:00 - 21:00
- петок - 19:00 - 20:00
 Орото го води професионален играорец
 Фатете се на оро!
Појаснување:
 Понудата важи за сите возрасти од 7 до 77 год.
 Часовите се одржуваат во О.У Вера Циривири - Трена на Ул. Руѓер Бошковиќ - Мапа
 Задолжителна е претходна резервација на тел. 075/ 339 652
 За оваа понуда не е задолжително да го имате испечатено ваучерот. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет


Ул. Руѓер Бошковиќ
(во О.У Вера Циривири - Трена)
Покажи ми го пато
тел. 
075/ 339 652
е-маил
drinka.atanasova@yahoo.com

 Потребна е претходна резервација на тел. 075/ 339 652 или на е-маил drinka.atanasova@yahoo.com

Wellness4every1

Играјте наше оро, забавувајте се, вежбајте, насмејте се и имајте позитивна енергија!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за маникир Kikka Boo - 10%
Kupinapopust.mk
Сет за маникир Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo - 22%
Kupinapopust.mk
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Кит - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Кит
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Unicorn - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Unicorn
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur
Уште 5 дена и 17 ч.
 
 Тропка клучеви Kikka Boo - 29%
Kupinapopust.mk
 Тропка клучеви Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Тропка бонбон Kikka Boo - 40%
Kupinapopust.mk
Тропка бонбон Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Термометар Kikka Boo - Penguin - 24%
Kupinapopust.mk
Термометар Kikka Boo - Penguin
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Нокшир Kikka Boo ХИПО - 0%
Kupinapopust.mk
Нокшир Kikka Boo ХИПО
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Bluetooth Tracker “iTag” - 25%
OnlineShopping Mk
Bluetooth Tracker “iTag”
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Маица за слабеење Hot Shaper - 17%
OnlineShopping Mk
Маица за слабеење Hot Shaper
Уште 5 дена и 17 ч.
 
 Појас за слабеење - 20%
OnlineShopping Mk
 Појас за слабеење
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Универзален клуч 48 во 1 - 13%
OnlineShopping Mk
Универзален клуч 48 во 1
Уште 5 дена и 17 ч.