64% попуст или 900 ден. за Gold третман 24к во "STUDIO ROYAL"

Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2500 ден.
    • Попуст 64%
    • Заштедуваш 1600 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.06.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Gold третман 24к во "STUDIO ROYAL"

Предности на третманот на лицето со злато:

- Помага во намалување на длабочината на брчките и фините линии

- Ја подобрува цврстината и еластичноста на кожата

- Спречува распаѓање на колагенските влакна што доведуваат до намалување на тонот

- Ја заштитува кожата од надворешни фактори кои можат да ја нарушат нејзината функција

- Нормализира клеточен метаболизам одговорен за здрав изглед на кожата

- Ја смирува кожата и спречува иритација

- Го прави тенот посветол и сјаен, ја ублажува хиперпигментацијата на кожата

- Хидрира и ја чисти кожата Луксузниот иновативен третман содржи моќна комбинација на злато од благороден метал, природно „течно злато“ арганово масло и „златни бисери“ од чист коензим Q 10. Дополнет со комплекс што ја зголемува синтезата на младиот колаген - Про- Колагот и хијалуронската киселина ќе ја направат кожата изгледа видливо помлада, поцврста и посветла.

Целта на третманот со злато 3D GOLD е да се постигне подмладен изглед на кожата со совршен и изедначен тен без дамки на кожата.

Појаснување:
 Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 071 364 121
 За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.


-Булевар Партизански Одреди 62 2/35

-1000 Скопје 

-тел:+38971364121

-e-mail: studio.royal.skopje@gmail.com

- @_studio.royal.nails.skopje_.

- @_studio.royal.tretmani.masazi_

- www.facebook.com/Royal.lashes123

• Потребна е претходна резервација на 071 364 121

Салон за убавина „STUDIO ROYAL “- Лептокарија, Скопје 

STUDIO ROYAL-  може да се пофали со квалитетно и професионално подготвен тим за работа, каде што вработените своето долгогодишно искуство им го пренесуваат на своите клиенти преку разни техники и услуги . Доказ за нивната врвна професионалност се и нивните редовни клиенти кои долги години се сведоци на нивниотот пат кон успехот.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 16 ч.