60% попуст или 400 ден. за женски мидер - California Beauty

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 990 ден.
    • Попуст 60%
    • Заштедуваш 590 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.11.2019  до  31.05.2020 

Добивате:
 Женски мидер - California Beauty
 Тенок и удобен за носење
Го прикрива целулитот
 Достапен во крем боја
 Толку е пријатен што ќе заборавите дека го носите, а нема да го забележат ниту луѓето во ваша близина. 
Појаснување:
 Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, фустани... Но со California beauty мидерот повторно ќе можете да ги носите и никој нема да ја дознае Вашата тајна додека уживате во елеганцијата и тенката половина
• California Beauty мидерот е револуционерен производ кој ќе ви помогне да имате совршена линија без диета. Дизајниран е да биде пријатен и потенок од било кога, не се познава под облека и овозможува вашата кожа да дише.
• Изработен е од специјално дизајнирана ткаенина која ќе ви помогне да изгледате како да имате 5-10 килограми помалку во истиот момент кога ќе го облечете.

Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 18 ч.