490 ден. за четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.11.2019  до  30.11.2019 

Добивате:
 Четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener
 Овој производ е 3 во 1 комбинација од керамичка пегла за коса + четка за коса + масажер
• Може да се користи и на сува и мокра коса
 Ја подигнува косата од коренот и што е најбитно од се не ја оштетува косата
 LED дисплеј и копчиња со кои се контролира
• Постигнува температура до 230 степени за помалку од 2 минути
 Работи на јачина од 100 - 230V.
 Работи на струја.
 Има 360 степени ротирачки кабел
 Пеглајте ја косата додека ја чешлате со неверојатната четка за пеглање на коса Fast Hair Straightener
Појаснување:
 Направен е за постигнување на завидливи резултати за помалку од 2 минути. Само за неколку секунди ќе ви ја направи косата како што сакате и плус масажа на вашата глава
 Заштита од пожар и изгореници:
- Специјална технологија за заштита од изгореници ја задржува топлината каде што треба да биде и не дозволува да ја изгори вашата коса или вашата рака
- Новата Anion технологија го отстранува статичкиот електрицитет од вашата коса и во комбинација со воздухот се создава влага и на тој начин ја храни вашата коса

• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 110 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!

• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди: