699 ден. за апарат за нега на пети

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.05.2020  до  31.10.2020 

Добивате:
• Апарат за нега на пети
• Одличен за нега на сува и испукана кожа
 Ротирачки ролер со широк агол од 300 степени, удобен и едноставен за ракување, компактен дизајн и пријатен на допир
• Идеален за патување уникатна технологија за тркалање и брусење на петите, поефикасна ролер глава со водоотпорен дизајн за влажно и суво користење.
 Лесен за одржување и удобно користење
 Шифра на производот: 9768
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

• Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

- Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

или 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

Доставата се доплаќа и тоа:
 За Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 5 дена и 1 ч.
 
30 капсули за активни зглобови
“Green Master“ Македонија
30 капсули за активни зглобови
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Организер за лекови Pill Pro - 69%
NikMit
Организер за лекови Pill Pro
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 61%
NikMit
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper - 60%
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 5 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper - 72%
NikMit
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper
Уште 5 дена и 1 ч.
 3 Купувачи
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево  - 68%
NikMit
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево 
Уште 5 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Влошки од мемори пена - 83%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Караоке микрофон  - 60%
NikMit
Караоке микрофон 
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Маица за затегнување - Slim'n Fit - 66%
NikMit
Маица за затегнување - Slim'n Fit
Уште 5 дена и 1 ч.
 
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни - 58%
NikMit
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни
Уште 5 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 75%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 5 дена и 1 ч.
 2 Купувачи