Со купон од 29 ден. добивате 30% попуст на сите парфеми во парфимерија Лорис, ТЦ Бисер

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 29 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 10 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.03.2017  до  30.06.2020 

Добивате:
  Веродостојни парфеми на оригиналот од најпознатите светски брендови
  Голем избор на машки и женски парфеми со долготраен мирис.
Појаснување:
 Купоните може да се користат веднаш.


Бул: Јане Сандански бр:82
Скопје, Т.Ц - Бисер
Работно време:
Понеделник до петок од 10:00 до 21:00
Сабота од 10:00 до 20:00
Покажи ми го патот
тел: 078 369 644; 071 337 505; 02 204 3756
facebook


Парфимерија Лорис
Голем избор на парфеми од најразлични брендови


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач