33% попуст или 1000 ден. за Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет! Ослободете се од болките брзо и лесно

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1000 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1500 ден.
    • Попуст 33%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.07.2018  до  30.09.2018 

Добивате:
 Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
 Антибактериски појас.
 Материјал: рунска волна и памучно платно со сребрени аргето конци
 100% вентилирачки (не поти)
 Брзо, лесно и едноставно решение за вашите проблеми со болките
Појаснување:
 WOOLMARK SILVER волнен појас со магнет, е појас кој од едната стана има чиста рунска волна, а од другата страна памучно платно проткаено со сребрени АРГЕТО конци кои овој појас го одржуваат антибактериски. На средината на појасот има магнетна ХЕМАТИТ лента со јачина од 900 гауси, што терапевтски делува на третираниот дел на телото. Комбинираната употреба на волната и магнетната лента овозможува телото односно местото на кое што го ставаме појасот да се загрее, па преку загревање и зрачење помага при ревматски заболувања, ишијас, остеопороза, спондилоза, менструални болки и ја подобрува циркулацијата на крвта. На краевите имаат еластични ленти кои се подесуваат по должина, со прицврстувачи. Појасот најчесто се користи за лумбалниот дел од грбот, за стомакот кај жените, како и на било кое друго болно место. 100% е вентилирачки, така да при користење не доаѓа до потење. Многу е удобен и воопшто не смета при носење.
 Доколку ви се потребни дополнителни информации околу производот јавете се на ‎070 349 874
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот.

Постапка за превземање на производот:
 НапоменаПроизводот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По купувањето, задолжително јавете се на 071 315 460 за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
• Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk или јавете се на тел: 071/315-460 и оставете ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.

 Важно: Препорачливо е отпакување на производите веднаш при прием, поради евентуални оштетувања при транспорт. Дополнителни рекламации не се признаваат.
 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден. За производ до 10кг. цената е 250 ден.

 Во зависност од тежината и обемот на пратката, се менува и цената за доставата.

 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 3 256027,
02/ 3 215988
ONE 075 370 399,
075 340 547


 Раб. време: секој работен ден од 09:00 до 18:00ч.


 e-mail: contact@kupinapopust.mk

 www.kupinapopust.mk

 Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 5 дена и 5 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 5 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 4 дена и 13 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 5 дена и 5 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 4 дена и 13 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач