650 ден. за воздушна софа - Lazy Bag

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 650 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.06.2019  до  30.06.2019 
Добивате:
 Воздушна софа - Lazy Bag
 Карактеристики:

- Lazy Bag е изработена од материјал кој не се лизга, и кој не пропушта воздух ниту вода
- Се полни за 10 секунди и тоа без пумпа
- Повеќе наменски производ (Воздушен душек, пренослива софа и душек на вода во едно)
- Удобни и практични
- Лесни за носење
- Достапна во жолта, портокалова, зелена, розева и црна боја
- Лесен за чистење со вода и сапун
- Издржливост до 200 кг
- Димензии: 190 x 55 цм
 Популарната Lazy Bag е совршена за на плажа, на планина, кампување или едноставно дома додека гледате TV.
Појаснување:
 Lazy Bag е многу лесна, и затоа е погодна за носење.
 Воздушниот кревет или популарно Lazy Bag е направена од многу квалитетен и јак материјал.
 На краевите од Lazy Bag има пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре кога ќе се наполни.
 Кога не е полна со воздух и не ја користите зафаќа многу малку простор и можете да ја носите секаде со себе.
 За да ја наполните Lazy Bag со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, кога Lazy Bag ќе се наполни со воздух само завиткајте ја на крајот и зарворете ја со пластичните држачи.
 На следниов линк може да погледнете подетални информации за производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 110 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!

• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 17 ч. 49 мин.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.