30% попуст или 461 ден. за Vitar здрави зглобови - 30 капсули

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 545 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 84 ден.
  • 3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.10.2020  до  28.02.2021 

Добивате:
• Vitar здрави зглобови - 30 капсули
• Состав:
глукозамин
- хондроитин
- колаген
- витамин С
- витамин 
D3
Производител: Vitar
• Шифра на производот: 3071930
Појаснување:
• За производот:
 Го враќа здравјето и еластичноста на зглобовите, коските, тетивите, рскавицата, мускулите и го подобрува движењето


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 4 дена и 14 ч.