37% попуст или само 245 ден. за Victoria Bell's Crystal Deodorant со 100% природни минерални соли

Со купување на овој ваучер добивате 20 "kupinapopust" поени.

Купи за 245 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 390 ден.
  • Попуст 37%
  • Заштедуваш 145 ден.
 • Преостанато време
 • 6/7 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  11.04.2019  до  31.05.2019 

Добивате:
 Victoria Bell's Crystal Deodorant со исклучително позитивно дејство врз Вашата кожа и облека.
Појаснување:
• Погрешно е мислењето дека мирисот на телото е предизвикан од потта и високите летни температури! Мирисот, всушност, е спореден ефект којшто произлегува од меѓусебниот однос на потта со одреден вид на кожна бактерија којашто е насекаде околу нас.
• Како дејствува Victoria Bell's Crystal Deodorant?
- Со оглед на тоа што човечкото тело ја регулира својата температура и ги исфрла токсините преку потта, би било штетно по здравјето ако го запреме потењето потполно. Затоа со VB Crystal Deodorant се нанесува тенок слој, без да се запушат порите, со што се создава средина во која е невозможно да проникнат и да се развијат бактериите, а со тоа се елиминираат условите за создавање на непријатниот мирис на телото и облеката.
Бидејќи природниот кристал нема своја арома, можете слободно да го комбинирате со вашиот омилен парфем. Покрај тоа што не дозволува потта да се разложува, VB Crystal Deodorant има антибактериско дејство и Ве заштитува од широк опсег на габични и кожно-алергени фактори. Исто така, може да се употребува и за чистење на мрсната кожа.
• Зошто да го одберете VB Crystal Deodorant, а не обичните дезодоранси?
- Досега употребуваните дезодоранси се создадени на база на различни алуминиумски соединенија и вештачки создадени хемикалии коишто проникнуваат во кожата и имаат докажано штетно влијание врз човечкиот организам и можат да предизвикаат алергии, осип, лошо расположение и др.
- Новиот кристален VB Crystal Deodorant е составен од 100% безбедни природни еко продукти - минерални соли и природни антиоксиданси. Лесен е за носење и употреба и затоа можете да го користите дома, на работа, на забава, на пат или додека спортувате. Покрај тоа, VB Crystal Deodorant е потполно безбеден за околината и за озонскиот слој бидејќи не испушта CO2 (за разлика од обичните дезодоранси).
VB Crystal Deodorant ќе Ви помогне да се справите и со друг непријатен проблем кој ни е познат на сите - трагите на дезодоранс по облеката. Со овој кристален дезодоранс ќе заборавите на нив засекогаш бидејќи нема да остави ниту една дамка врз Вашата облека!
 Начин на употреба:
- VB Crystal Deodorant е лесен за употреба и за чување. Сосема малку намокрете ја кожата и нанесете слој од дезодорансот. За максимален ефект се препорачува да се употреби дезодорансот веднаш по бањање - тогаш се нанесува на мократа кожа. 
- VB Crystal Deodorant не изветрува и не го намалува квалитетот ако го оставите отворен и може без проблем да биде оставен во бањата.
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме кога да го подигнете.
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk, најкасно 2 до 3 недели од денот на уплатата.
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.


 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 23.04 - 08.05.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Термин - 23.04 - 08.05.2019 год.
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Термин - 01.05 - 01.07.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Термин - 01.05 - 01.07.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black - 39%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин: 26.04 - 29.04.2019 год. - 17%
T.A „Balkan Express Travel“
Велигденска понуда - Термин: 26.04 - 29.04.2019 год.
Уште 3 дена и 13 ч.
 4 Купувачи