1879 ден. за Tons 8677 eлектрична батерија нискомонтажна со долг врат 

Со купување на овој ваучер добивате 36 "kupinapopust" поени.

Купи за 1879 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.07.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Tons 8677 eлектрична батерија нискомонтажна со долг врат 
 Спецификации:
- Материјал: пластика, метал
- Притисок: 220-240V/50Hz
- Моќност: 3Kw
- Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa
- Проток на топла вода: 2-2,5л/мин.
- Температура на водата: 30-60°С
- Електричен кабел: 1,2м
- 1 година гаранција
 Шифра на производот: 14125
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 8 ч. 8 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 8 ч. 8 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 8 ч. 8 мин.