35% попуст или 565 ден. за стегач за лист од перфориран неопрен од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 870 ден.
    • Попуст 35%
    • Заштедуваш 305 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2017  до  31.01.2018 

Добивате:
 Стегач за лист од перфориран неопрен.
 Овозможува соодветна компресија на листот.
 Ја стимулира крвната циркулација.
 Ги намалува непотребниот притисок и вибрациите при активности.
 Перфорираниот материјал овозможува вентилација
 Идеален е при спортски или работни активности.
Појаснување:
• Производот е изработен од квалитетен  и издржлив перфориран неопренов матреријал за ја да подобри протекцијата и притисокот на
листот, а воедно овозможува добра вентилација на кожата.
• Притисокот ќе ги редуцира вибрациите на листот, и ќе ги потикнува крвта и оксигенот во мускилите на листот и ќе ги подобри перформансите за време на движењето. 
 Препорачливо за:
- Ослободување од зголемен притисок на зглобот или подколеното.
- Истегнување на мускул
- Изместување на жила, тетива.
- Мускулна атрофија.
- Парализа на нерв.
• Состав:
- 60% Неопрен
- 25% Најлон
- 15% Памук
 Големина:
- S 28-33cm
- M 33-38cm
- XL 43-48cm
- XXL 48-53cm
 Внимание: При некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3 095 002 или 070/ 215 994
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон.


Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 19 ч. 37 мин.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 19 ч. 30 мин.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 19 ч. 36 мин.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 19 ч. 25 мин.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 30 мин.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 30 мин.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 19 ч. 30 мин.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 7 дена и 2 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 19 ч. 34 мин.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 19 ч. 30 мин.
 8 Купувачи