43% попуст или 616 ден. за стегач за лакт од перфориран неопрен од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1080 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 464 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.01.2018  до  31.03.2018 

Добивате:
 Стегач за лакт од перфориран неопрен
 Перфориран неопрен материјал кој создава природна топлинска терапија.
 Дава целосна поддршка на лактот.
 Стабилизира и превенира од повреда, изместување или истегнување на мускулната жила.
Појаснување:
 Производот е изработен од перфориран неопрен материјал кој овозможува размена на воздух, прави топлинска терапија за ослободување од болка, додека пак во внатрешноста содржи памучна ткаенина која ја апсорбира влагата и ја одржува кожата свежа и сува.
 Обвивката со својот дизајн дава целосна поддршка на лактот а дополнителниот ремен го заштитува и дава притисок и заштита на тетивата.
 Може да превенира и стабилизира изместување на лакт или тетивите.
 Идеален е за спортски активности кои се состојат од активно повторливи движења на зглобот.
 Препорачливо за:
- Тениски или голферски лакт.
- Повреда, изместување или истегнување на мускулната жила.
- Ефузија или едем.
- Артритис.
- Дислокација на лакт.
 Состав:
- 50% Неопрен
- 30% Најлон
- 20% Памук
 Големина:
- S  20-23 цм
- M  23-26 цм
- L  26-29 цм
- XL  29-32 цм
- XXL  32-35 цм
 Внимание: При некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3 095 002 или 070/ 215 994
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон.

Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање - 76%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање
Уште 2 дена и 3 ч.
 
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум - 84%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) - 67%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска ми...
Уште 2 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 8 дена и 10 ч.
 
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви - 34%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви
Уште 2 дена и 5 ч.
 
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 2 дена и 5 ч.
 4 Купувачи
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9
Уште 2 дена и 3 ч.
 
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11
Уште 2 дена и 3 ч.
 
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL - 12%
Римеко
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 2 дена и 5 ч.
 3 Купувачи