499 ден. за Сет од 3 ластици за вежбање

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 699 ден.
  • Попуст 29%
  • Заштедуваш 200 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  08.07.2021  до  05.08.2021 

Добивате:

Ластици за затегнување на задникот и бутовите.

Погодни се за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете.

Гумирана внатрешност која спречува лизгање на ластикот.

Ластикот ќе помогне во зајакнувањето на колковите и ќе им помогне на колената за време на чучњеви и мртви кревања.

Текстилниот материјал со гума гарантира дека овие ластици нема да се повлечат и штипнат како класична гума од латекс.

Појаснување:

 Производот се испорачува исклучиво со достава.
За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 4 дена и 2 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 2 ч.
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 4 дена и 2 ч.