28% попуст или 829 ден. за Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Купи за 829 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1149 ден.
    • Попуст 28%
    • Заштедуваш 320 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.01.2021  до  31.01.2021 

Добивате:
 Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење
• Исчистете брзо и лесно, без напор, со еден допир на копче
 Четката има 300 вртежи во минута
 Одлична е за чистење на плочките и фугата, балкон, прозори, ламинат, паркет итн.
 Флексибилните влакна чистат мувла, тврди дамки од вода, корозија
 Пакетот вклучува:
- три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување
- рачка за продолжување
- адаптер за полнење на батеријата
 Безжичената четка доаѓа со батерија што се полни
 Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење
 Шифра на производот: 11368
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Vitar здрави зглобови - 30 капсули - 15%
“Green Master“ Македонија
Vitar здрави зглобови - 30 капсули
Уште 6 дена и 18 ч.
 3 Купувачи
Безконтактен инфраред топломер - 31%
OnlineShopping Mk
Безконтактен инфраред топломер
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Shiatsu 3D масажер за врат - 31%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 6 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Вертикална сушара на 3 нивоа - 27%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Монтажен гардеробер
OnlineShopping Mk
Монтажен гардеробер
Уште 6 дена и 18 ч.
 
RGB LED самолеплива лента во боја - 42%
OnlineShopping Mk
RGB LED самолеплива лента во боја
Уште 6 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
Нинтендо со 620 игри - 40%
OnlineShopping Mk
Нинтендо со 620 игри
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Sinbo електрично ѓезве - 20%
OnlineShopping Mk
Sinbo електрично ѓезве
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Eлектрично ѓезве SuTai
OnlineShopping Mk
Eлектрично ѓезве SuTai
Уште 6 дена и 18 ч.