14% попуст или 3190 ден. за смарт алка XIAOMI Mi Band 5

Купи за 3190 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3690 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.09.2020  до  31.10.2020 

Добивате:
 Смарт алка XIAOMI Mi Band 5
Спецификации:
- Голем екран во боја, комфорен на сечиј зглоб, поддржува 11 видови спорта
- Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија
- Новата, петта генерација на најдобрите фитнес тракери конечно е достапна и кај нас
- Xiaomi Mi Band 5 паметниот тракер е нова, подобрена верзија на планетарно популарните тракери од серијата Mi Band
- Нов 1,1 инчни заоблен OLED екран
- 1,1 инчниот заоблен екран на допир со висока резолуција ја прави секоја прикажана содржина сè поживописна и поубава.
- Поголемиот екран е доста комфорен и удобен на сечиј зглоб и придонесува за попријатно чувство при носењето.
- Ги прати отчукувањата на срцето во реално време, можете точно да имате увид во пулсот и промените во ритамот на срцето. Така, ќе имате на дофат професионален извештај за ритамот на отчукувањата на срцето.
- Пратење на спиењето и на мирниот сон
- Новиот Mi Band 5 паметен фитнес тракер го прати квалитетот на сонот мерејќи го траењето на длабокиот сон, сонот додека не сте во РЕМ фаза и будната состојба.
- Повеќе видови спорт и спортски активности
- Mi Band 5 тракерот поддржува 11 видови на спорт и спортски активности, како на отворено така и на затворено: трчање на отворено, скокање на јаже, велосипедизам, пешачење, пливање во базен, вежбање на направи, аеробни вежби и друго.
- Се карактеризира и со педометар, мери оддалеченост, ја прати состојбата со согорени калории.
- Се грижи за женското здравје
- Ја набљудува физиологијата на жената и дава известувања за месечниот циклус, ги зачувува податоците кои можете во секое време да ги пронајдете на самиот тракер
- 5ATM Водоотпорен
- Без разлика дали сте под туш, се бањате, пливате или пак се потите за време на вежбањето, носете го без грижа тракерот на вашата рака.
- Поседува 5ATM сертификат, односно сертификат за водоотпорност до 50 метри длабочина.
- Времетраење на батеријата - Батеријата од 120mah овозможува долго и извонредно работење од 5-7 дена при подесување на нормален начин на работа, без притоа да имате потреба да го полните.
- Bluetooth Push: дојдовни повици, пораки, Wechat, QQ, Skype, WhatsApp, Facebook, Linkedin, Twitter, Viber. Функционира како потсетник доколку долго време сте во седната положба без никаква активност, потсетник за состанок, пронајдете го вашиот телефон, вклучете го светлото и слични функции.
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. Доставата се доплаќа и тоа:
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 19 ч. 16 мин.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 19 ч. 16 мин.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 19 ч. 15 мин.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 19 ч. 15 мин.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 19 ч. 16 мин.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 19 ч. 16 мин.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 19 ч. 16 мин.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 19 ч. 16 мин.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 19 ч. 16 мин.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 19 ч. 15 мин.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 19 ч. 16 мин.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 19 ч. 16 мин.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 19 ч. 15 мин.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 19 ч. 15 мин.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 19 ч. 15 мин.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 19 ч. 16 мин.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 19 ч. 15 мин.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 19 ч. 16 мин.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 19 ч. 4 мин.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 19 ч. 16 мин.
 1 Купувач