990 ден. за шампон против опаѓање на косата - Dexe

Со купување на овој ваучер добивате 58 "kupinapopust" поени.

Купи за 990 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2019  до  31.12.2019 

Добивате:
 Шампон против опаѓање на косата - Dexe
 Количина: 200ml
• Препорачана употреба: Минимално 3 пати неделно
 Расте, ојачува и заштитува - протеините и екстракти од билки во шампонот го стимулираат растот на косата и го спречуваат опаѓањето на косата со активирање и зајакнување на фоликулите на косата, покрај зголемувањето на густината на косата, намалувањето на разделената и скршената коса, го навлажнуваат скалпот и ги потхрануваат корените на влакната
 Го зајакнува развојот на здрави фоликули на косата, ги намалува тенките влакна, ги зајакнува корените  и ги задебелува постојните влакна на косата за поквалитетна и погуста коса
 Без разлика дали ќе почнете да губите коса на рана возраст, да доживеете постепено опаѓање на косата или тоа се случува со самиот природен процес (без разлика од кои последици - стрес,нервоза,ген и сл) - секој што доживува каков било вид на проблем поврзан со косата, во било која возраст и фаза и која и да е причината, знае како ментално и психолошки болно, тешко, фрустрирачко и исцрпувачко знае да биде тоа
 Шампонот против губење на косата DEXE е погоден и за мажи и за жени и е најефикасен за благо умерено опаѓање на косата
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 Нови третмани, формули и производи постојано се воведуваат на пазарот, но повеќето се или скапи, или болни, или имаат ограничен успех или пак имаат сериозни несакани ефекти
 Губењето на косата може да се промени, запре или забави, косата може да стане поцелосна и подебела, може да се третираат проблеми со скалпот
 Новиот DEXE шампон против опаѓање на косата е најновиот напредок во природниот третман за губење на косата.
 Со чистењето и подготовка на скалпот за регенерација на косата, шампонот против губење на косата DEXE ги зајакнува и штити фоликулите на косата, додека создава здрава средина за раст на косата и ја подобрува состојбата на  постоечката коса и скалпот.
 Тој ги комбинира најдобрите хербални ориентални лекови, интегрирани со најновите достигнувања во технологијата за нега на коса. 
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 110 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 8 дена и 13 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 8 дена и 13 ч.
 
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Пивница „Темов“ - Стара Скопска чаршија
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Откривање на причините за хроничен замор, несоница и болки во телото со квантна анализа - 66%
„Одлично здравје“ - нас. Лисиче
Откривање на причините за хроничен замор, несоница и болки во тел...
Уште 8 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 8 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
Online курс за работа со лица со посебни потреби - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со лица со посебни потреби
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Online курс за помош на лица со дислексија - 90%
International Open Academy
Online курс за помош на лица со дислексија
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Online курс за работа со лица со аутизам - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со лица со аутизам
Уште 8 дена и 13 ч.