1899 ден. за воздушна фотеља со табуретка

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Купи за 1899 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.01.2023  до  28.02.2023 

Добивате:
 Воздушна фотеља со табуретка
 Висококвалитетно јато на горната површина и густ ПВЦ материјал на дното, 100% безбеден и еколошки, поиздржлив за употреба и не лесен за дупчење.
 Големина на троседот: 116х98х83цм
 Големина на табуретката: 62х62х31цм
 Контурно седиште со удобен потпирач за грб и потпирач за нозе
 Има брз вентил на дното на софата, на кој му требаат само неколку минути за да се надува и издува, софата на надувување е мала, лесна за носење и складирање.
 Ергономски, го поддржува вашето тело под најудобниот агол, идеален за одмор, дремка, спиење, читање, солариум, семејно собирање во дворот и многу други прилики.
 Мрзлив тросед идеален за многу места како дневна соба, спална соба, балкон, градина, надворешен двор, кампување, патување, плажа,...

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 23 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 23 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 23 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 23 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач