199 ден. за колектор на влакна за машина за алишта

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.01.2023  до  30.06.2023 

Добивате:
 Kолектор на влакна за машина за алишта
 Ефикасно и без напор ги отстранува влакната од домашно милениче, косата, како и сите несакани остатоци во машината за перење.
 Спречува формирање дамки од омекнувач на ткаенина
 Со модерен изглед, совршено се вклопува во внатрешноста на секоја бања. Не зафаќа простор и се вклопува во која било корпа или фиока
 Доволно е да го исплакнете со вода, со цел да ги отстраните сите несакани остатоци
 Спречува затнување и насобирање на влакна во цевките на машината за перење
 Може да се користи и во сушара. Ефикасно ги отстранува влакната, прашината, остатоците од алиштата при сушење облека, постелнина, ќебиња...
 Ефикасениот колектор може да се користи до 200 пати
 Се прилагодува на разни видови ткаенини и не ја оштетува ткаенината при перење
 За разлика од другите производи, заштедува време и пари. 
 Сè што треба да направите е да го измиете за да го користите повторно - без да купувате дополнителни додатоци.

 Во пакувањето добивате две топчиња
 Материјал: PU сунѓер + ПП
 Боја на производот: сина, портокалова

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 11 ч. 10 мин.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 11 ч. 10 мин.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 11 ч. 10 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 11 ч. 10 мин.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 11 ч. 10 мин.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 11 ч. 10 мин.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 11 ч. 10 мин.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 11 ч. 10 мин.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 11 ч. 10 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 11 ч. 10 мин.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 11 ч. 10 мин.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 11 ч. 10 мин.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 11 ч. 10 мин.