250 ден. за закачалка - Wonder Hanger

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 250 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 2/3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.11.2019  до  31.05.2020 

Добивате:
 Закачалка - Wonder Hanger
 Има 5 слотови и издржува тежина до 1,5 кг.
• Слободно може да закачете кошули, панталони, блузи, па дури и тешки зимски капути
 Совршена е да ви ослободи и заштеди простор
 Доколку немате многу место за закачување во вашите плакари, тогаш Wonder Hanger е решение за вас
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди: